Punto mk1. gsp pocincani.

Autor zefirko, 30 Rujan 2014, 18:47:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

M.P.

punto zna procvast samo iz razloga koje sam gore naveo, al corsa tog doba je trulex par ekselans kao i svi opeli iz devedesetih. kupi dobrog punta i bit ćeš sretan. kupiš ga za bagatelu, a on ti višestruko vrati

zefirko

hmm i ja sam slicnog razmisljanja, nekako to gledam realno. ima vise trulih tih opel corsi nego punta mk1.
e sad kad kupujes recimo punta jedino sto mozes gledati je limarija, da dobro prodjes,
ali za masinu nemozes puno znati, to je lutrija. bolje gledati da limarija bude u sto boljem stanju.
p.s malo sam gledao cijene dijelova za fiat punta (citao sam ovdje na forumu da je najpovoljniji)
nebih se slozio ili ja mozda neznam!!

primjer:1. Kvacilo i sve komplet oko 700kn pa navise (isto kao i za ostale u tom rangu)
            2. pumpa goriva sa plovkom cca 500kn  ( opel vectra 1994god 400kn)
            3. diskovi kocnice-pakne isto kao i za ostale u tom rangu corsa,clio,tvingo,golf3 itd
            4. filter goriva,zraka,ulja isto kao i kod drugih tog ranga.

pitanje. kako je najpovoljniji za odrzavanje meni je to isto: mozda grijesim.
evo ja vozim passata diesela 1991god pre par dana kupio filter zraka 36kn i filter ulja 24.99kn
sumljam da je za punta jeftinije ako grijesim netko neka ispravlja haha.

zefirko

Jel mi netko zna reci: jel ima kakva razlika u limariji kod mk1 recimo1993godiste i 1999godiste?
juce smo imali temu oko toga pa je jedan majstor rekao da gledamo godista od 1997god pa prema 1999god.
kao bolji je lim, ali ne zato sto je mladji nego su kao nesto radili (galvanizirali, pocincavali itd)
ako netko zna: hvala ljepa!!

Miha.

Navodno su se od 97. pocinčavali.

tomislav_vg

moje je 96-a pa nije nigdje trul i rečeno mi je da je pocinčan lim
Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

zefirko

trazio sam na netu tocan podatak i nista nisam nasao. jbg niko nezna nista tocno
svi nabadaju otprilike jbg.

Maverick

moj je 95.to i popljesnivio je ko sir.....dakle sumnjam da je pocinčan tako da to godiÅ¡te mislim da možeÅ¡ eliminirat kao neki turbo obraÄ'eni lim....

zefirko

cudno je to da od 1993godine pa do 1997god nisu pocincavali a nakon 1997god isti model isto sve (nikakav redizajn niti ista) oni pocincavaju.
jbg probacu naci konkretan odgovor pa da netko i poslije mene zna odgovor koju godinu traziti!  :)

dinko1981

Pa sad je već i nebitno jel pocinčan ili ne, već u kakvom je stanju. Nakon toliko godina može biti pocinčan i u raspadu a može biti i solidan ako je pažen i održavan a da nije pocinčan. Koliko sam samo punta 2, brava i marea vidio bez pragova i rubnjaka a pocinčani su.

zefirko

Citat: dinko1981  u 05 Listopad 2014, 07:27:02
Pa sad je već i nebitno jel pocinčan ili ne, već u kakvom je stanju. Nakon toliko godina može biti pocinčan i u raspadu a može biti i solidan ako je pažen i održavan a da nije pocinčan. Koliko sam samo punta 2, brava i marea vidio bez pragova i rubnjaka a pocinčani su.
to si u pravu, opce stanje je najbitnje cak i od slinavog motora haha, ako auto vuce i nedimi na sipku i cep od ulja mtor prolazi, a limarija i opce stanje je najbitnije, zato je i otvorena ova tema da najvise komentiramo o limariji.

topolino

mk1 je teško naci da je zdrav, zato auto na dizalicu i pregledati detaljno pod. gledaj kolone i okvire koji su noseći djelovi keroserije. oni nose ovjes, motor i branike. ako nije počeo truliti na kolonama obrati pažnu na te okvire. curin punto izvana nigdje trul, rubnjaci zdravi, dokle pod i okviri maltene nepostoje vise.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

zefirko

Citat: topolino  u 05 Listopad 2014, 19:15:10
mk1 je teško naci da je zdrav, zato auto na dizalicu i pregledati detaljno pod. gledaj kolone i okvire koji su noseći djelovi keroserije. oni nose ovjes, motor i branike. ako nije počeo truliti na kolonama obrati pažnu na te okvire. curin punto izvana nigdje trul, rubnjaci zdravi, dokle pod i okviri maltene nepostoje vise.
kakve kolone i okvire :neznam:
moze neko pojasnjenje?

Delta TD

Citat: zefirko  u 04 Listopad 2014, 22:38:12
cudno je to da od 1993godine pa do 1997god nisu pocincavali a nakon 1997god isti model isto sve (nikakav redizajn niti ista) oni pocincavaju.
jbg probacu naci konkretan odgovor pa da netko i poslije mene zna odgovor koju godinu traziti!  :)

?? Kako nije bio redizajn ? Pogledaj instrument tablu, ponudu motora opreme,, bio je puno promjena
098871798

M.P.

Citat: Delta TD  u 05 Listopad 2014, 22:13:54
?? Kako nije bio redizajn ? Pogledaj instrument tablu, ponudu motora opreme,, bio je puno promjena

to je sve kozmetika, auto se u izvornom obliku proizvodio 6g, nema tu puno razlika. ako ćemo pričat o redizajnu, onda je to prelaz punta mk2a na mk2b verziju

topolino

kolone su pragovi, dokle okviri su pravokutni profili na karoseriji. najlakše vidjivi okviri su krakovi karoserije u motornom prostoru, na njih je ovješen motor, ovjes, vezni lim.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: