Punto 55-problem sa pozicijama

Autor Maximus, 21 Listopad 2014, 19:45:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Maximus

Pozdrav.Imam problem sa pozicijama na puntu.Prvo je riknula desna a onda i lijeva.Na konektoru ima struje ali na žaruljicu ne dolazi struja.Očistio sam kontakte i našpricao kontakt sprejem ali nema efekta.Ako netko zna u čemu bi mogao biti problem bio bih zahvalan.

the-rider

pa ako ima struje na konektoru a na grlu ne ocito je problem u grlu
osim ako ti ne fali mase
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

josssip

mozda malo glupo pitanje ali.. dali si zamjenio zaruljice?  :D

Maximus

Naravno da sam zamijenio žaruljice.Grla su oišćena.Jedino mi je čudno kako je prvo riknulo desno a onda za par dana lijevo svijetlo...

dinko1981

Kad kažeš da na konektoru ima struju predpostavljam da misliš na plus, a jesi provjerio dali ima masu na tom konektoru?

Maximus

Ima masu na konektoru,provjerio sam.Žmigavci,rikverc,stop,sve radi osim pozicije.Prvo je prestalo svijetliti na desnoj a onda za dva dana i na lijevoj strani.Promijenjene su žaruljice,očišćena grla i kontakti,nasprejano kontakt sprejem ali i dalje pozicija ne radi.

topolino

kupi ispravne zarulje. ako neradi i sa drugima mjenjaj grla jer gube kontakt
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

pudic

Pogledaj kontakte na zaruljicama. Ja promijenio sve i onda skuzio da problem u zaruljicama

Maximus

Promijenio sam više žaruljica ali i dalje ništa.Kad se upali svijetlo na konektor dolazi struja ali kad se sve sastavi onda struja ne dolazi do žarulljice.Svi kontakti očišćeni,masu ima ali i dalje pozicija ne radi...

Virago