punto mk1 - pinjon

Autor lipic, 18 Prosinac 2014, 20:15:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

lipic

pozz svima!!!!!
znam da je pinjon getribe bio već vjerovatno tema mnogo puta ali ako mi netko može reći gdje ga je najbolje nabaviti,da li ići na otpad pa skinuti polovnog ili kupiti novi ako ih ima za kupit,radi se o puntu jedinici,hvala :ok:

Devil

Vidi kolko je novi,a kolko traže po auto otpadu,vidim da si iz D. Rese,imaÅ¡ 2 auto otpada tu.  :D

lipic

mislim ako nije skup uzeo bi novi bolje nego skidat sa auta polovni :hm:

dinko1981

Ja bi radije polovni nego neki novi zamjenski jer takvi dijelovi su većinom smeće, barem je moje iskustvo takvo

crev1986


crev1986

Citat: dinko1981  u 19 Prosinac 2014, 15:20:45
Ja bi radije polovni nego neki novi zamjenski jer takvi dijelovi su većinom smeće, barem je moje iskustvo takvo
Ako uzmem polovni pinjon kako znas da je orginal ? aj mi objasni !

BluePunto

Citat: crev1986  u 19 Prosinac 2014, 19:56:51
novi ti kosta 60 kuna !

Za 60kn neces propast, a novo je  :ok:
Pa cak da je i zamjensko opet mora valjat  :D

dinko1981

Pa original valjda ima nekakvu oznaku Fiat, ali ja imam puno loših iskustava sa raznoraznim zamjenskim dijelovima pa pušem i na hladno jer kad ti masa dijelova rikne nakon godinu dana onda lagano popizdiš (ležaj kotača-raspao se, cilindri kočnica-propišali, pakna-odljepila se...)

crev1986

Citat: dinko1981  u 19 Prosinac 2014, 21:58:10
Pa original valjda ima nekakvu oznaku Fiat, ali ja imam puno loših iskustava sa raznoraznim zamjenskim dijelovima pa pušem i na hladno jer kad ti masa dijelova rikne nakon godinu dana onda lagano popizdiš (ležaj kotača-raspao se, cilindri kočnica-propišali, pakna-odljepila se...)
Ako to uzimas zamjensko onda si odma prisloni pistolj na celo i skrati sebi i drugima u prometu muke !To tebi glavu cuva na prvom mjestu a onda i drugima ! To se kupuje orginal a ne zamjenski
ako nisi znao !!!!!!!!!!!!!!!!

dinko1981

Prijatelju malo si jak na jeziku, ne uzimam ja piÅ¡tolj samo tako. U nekom idealnom svijetu u kojem ti živiÅ¡ a ja na žalost ne, čovjek bez razmiÅ¡ljanja odlazi u ovlaÅ¡teni servis i kupuje originalni dio i odmah ga tamo ugraÄ'uje ali većina ljudi u ovoj lijepoj naÅ¡oj na sve moguće načine pokuÅ¡ava svoje aute održati u voznom stanju i niÅ¡ta viÅ¡e, a da mi nije apsolutno nužan davno bi odustao od njega. Dakle zadnje Å¡to mi treba je takav uobraženi, pomalo balav stav i komentar 'uzmi si piÅ¡tolj' a moj odgovor je uživaj u svom idealnom svijetu gdje si možeÅ¡ priuÅ¡tit takve stvari jer kako stvari stoje nećeÅ¡ ni ti to moći joÅ¡ dugo, na žalost

the-rider

Citat: crev1986  u 19 Prosinac 2014, 22:12:31
Ako to uzimas zamjensko onda si odma prisloni pistolj na celo i skrati sebi i drugima u prometu muke !To tebi glavu cuva na prvom mjestu a onda i drugima ! To se kupuje orginal a ne zamjenski
ako nisi znao !!!!!!!!!!!!!!!!

lol na komentar  :lol
mislis da se org dijelovi ne raspadaju...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

dinko1981

Ma da se razumijemo originalni dio je u većini slučjeva kvalitetniji i na kraju kad se podvuče crta i iste cijene jer traje duže, ponavljam u većini slučajeva i zato je po neni neki banalni dio tipa pinjon možda bolje uzet rabljeni ali reći da se ubijem zato što si u nekom momentu nemogu priuštit originalni dio je čisti kretenizam.

crev1986

Citat: dinko1981  u 20 Prosinac 2014, 15:41:24
Prijatelju malo si jak na jeziku, ne uzimam ja piÅ¡tolj samo tako. U nekom idealnom svijetu u kojem ti živiÅ¡ a ja na žalost ne, čovjek bez razmiÅ¡ljanja odlazi u ovlaÅ¡teni servis i kupuje originalni dio i odmah ga tamo ugraÄ'uje ali većina ljudi u ovoj lijepoj naÅ¡oj na sve moguće načine pokuÅ¡ava svoje aute održati u voznom stanju i niÅ¡ta viÅ¡e, a da mi nije apsolutno nužan davno bi odustao od njega. Dakle zadnje Å¡to mi treba je takav uobraženi, pomalo balav stav i komentar 'uzmi si piÅ¡tolj' a moj odgovor je uživaj u svom idealnom svijetu gdje si možeÅ¡ priuÅ¡tit takve stvari jer kako stvari stoje nećeÅ¡ ni ti to moći joÅ¡ dugo, na žalost
Nisam prijatelju nista jak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nego na tim stvarima se NE STEDIIIIIII ! Te stvari glavu cuvaju ! Ako si nemozes priustit kvalitetne kocnice i djelove ovjesa nemoj ni vozit auto SIGURNIJE ZA TEBE !
NPR : imas za punta krajnik koji kosta 60 kn i smece je jeftino a imas i TRW za 120 kn koji je medju najkvalitetninjima !
Niko nije rekao da ides u ovlasteni servis ni ja nejdem al zato ulozim malo novaca u sigurnost !
Sam si rekao da su ti se zadnje pakne odljepile i raspo ti se lezaj na autu ! E pa da si kupio SKF ili nesto kvalitetnije nebi ti se raspao ! 

crev1986

Citat: the-rider  u 20 Prosinac 2014, 15:51:10
lol na komentar  :lol
mislis da se org dijelovi ne raspadaju...
Raspadju se i org djelovi ali ne sigorno ko neko kinesko smece ! Ja sam na svom bivsem puntu kupovao krajnike za 60 kn i desni krajnik sam mjenjao svakih 2000 km pojelo ga e pa sam popizdio i kupio TRW i bio miran 4 god !