Punto mk1 55s Problem sa temperaturom

Autor MarkoOne, 28 Prosinac 2014, 15:30:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

MarkoOne

Pozdrav   :beer:

Problem je sljedeći, imam punta 55s koji serijski nije došao sa pokazivaćem temperature nego samo lampicom, promjenio sam sat od jaćeg punta sa okretajima i pokazivaćem temperature i sad me ta temp zabrinjava malo,
znaći auto u leru na parkingu fino zagrije do radne temp znaći sredine i tamo stoji, nekad kad je bilo vruće prijeÄ'e preko toga i upali hlaÄ'enje naprijed, a u vožnji ta tempreratura padne na prvu kazalju neÅ¡to malo preko nje i tamo stoji i neide do sredine, znaći stoji na jednoj četvrtini, sad mene zanima jel to normalno ili ne Å¡tima termostat pa je otvoren stalno ili pak neÅ¡to drugo,,

Hvala na odgovorima :)

Puntigamer

Moguće da ti termostat ne zatvara kad je ugrijan. Imam slican problem.

Sent from my HTC One using Tapatalk


MarkoOne

prije bi rekao da ne zatvara kad se krene hladit, treba se zatvorit da prestane voda hladit motor dok ga u voznji zrak hladi

tomislav_vg

Odzrači sistem ako nisi no normalno je da je ta kazaljka malo preko prve crte... potraži temu o mk1 i vidjet češ da se nas 6 ili 7 javilo da im je temperatura ista i da je sve ispravno...neka te ne brine to



evo teme: http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=35574.0
Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

lipic

ja imam pokazivač temperature original sa kazaljkom nisam naknadno ugraÄ'ivao pa mi je u vožnji sad po zimi malo iznad prve crte a u ljeti malo ispod pola,na pola se pali ventilator,s tim da moraÅ¡ znati da je za instrument table sa kazaljkom za temperaturu potreban crveni indikator temperature a za punta sa lampicom ide plavi indikator temperature :D

BluePunto

Ja sam isto naknadno stavljao drugu tablu, i promjenio sam taj senzor, i desilo mi se sljedece... Kad bi se auto zagrijao, kazaljka bi otisla u crveno i palio bi se ventilator, i normalno grijanje u autu nije radilo... E onda sam odzracio sistem od vode, i sad u vožnji je negdje na prvoj crti, a ventilator se pali malo prije sredine  :ok:

lipic

sistem treba odzračiti na onom vijku koji se nalazi iza motora na crijevima za grijanje kabine i bit će okk :beer:

MarkoOne

znaći onda tu kazaljka di je štima sve?

tomislav_vg

Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

MarkoOne


chico2288

Ja sam bas danas mijenjao termostat i temperatura mi sad stoji na malo manje od pola....prije je bila ispod prve crtice

tomislav_vg

Past ce ona s vremenom opet na malo vise od prve crte
Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

bubinho

Citat: chico2288  u 29 Prosinac 2014, 20:17:24
Ja sam bas danas mijenjao termostat i temperatura mi sad stoji na malo manje od pola....prije je bila ispod prve crtice

eto tako je i meni bilo

ĹĄvejk

Na mom Puntu MK 2,1,2 8V, se isto dogaÄ'a ovih dana kada je ekstremno hladno.Kazaljka u vožnji na otvorenom"pleÅ¡e"od polovice pa do prve četvrtine prema dolje.Kod sporije  vožnje na otvorenom zbog malih obrtaja kao da se motor ne može ugrijati.Kod stajanja na semaforu stoji na sredini (za debljinu kazaljke ispod srednje crte).Termostat mijenjao prije 10tkm.Stari ostajao otvoren.
Dali bi pomoglo stavljanje neke zaštite ispred hladnjaka?
Ako voziĹÄ,, deset sati 90km/h,prijeÃ,,‡i Ã,,‡eĹÄ,, 900km!Dovoljno!

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.