Punto mk1 55 problem s paljenjem

Autor PuntoZG, 01 Veljača 2015, 22:39:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

PuntoZG

Pozdrav

imam problem s paljenjem...
znaci ako se auto zagrije i ugasim ga, mogu ga normalno upalit, a ako radim neku manju relaciju i ne zagrije se auto na radnu i ugasim ga, nemogu ga upalit bez gasa i ko da radi na 500 okretaja ako uopce i radi kad pustim gas... i svijetla slabije svijetle i ventilator slabije puse pa me zanima kaj bi to moglo bit?

hvala
:papa:

Angell

Da ti nije slab akumulator (Baterija)?
Imao sam takav problem pre par god.na golfu, resio sam ga promenom akumulatora...

PuntoZG

a neznam, razmisljao sam o tom, al on vergla normalno cijelo vrijeme....

Maximus

Nije problem u akumulatoru nego u ubrizgavanju tj. motoricu ler gasa. Najbolje bi bilo da skines kompletan fergazer i dobro ga ocistis. Ako to ne rijesi problem onda treba ispitati motoric ler gasa. Bilo je slucajeva kad su okretaji na leru znali pasti zbog loseg alternatora ali vjerujem da to kod tebe nije problem.

ivica683

Kao Å¡to je  Maximus napisao vjerojatno motorić lera.
Ako imaš vremena doći do Vrapča riješit ćemo problem.

PuntoZG

nije problem sve skinut i pocistit ali mene brine to da on zajbava samo kad ga hladnog ugasim

znaci ako sam ga ugasio zagrijanog upalit ce normalno nakon 5 dana na minusu ak treba, a ako ga nezagrijanog ugasim nema sanse da bez gasa upali i kad upali i zagrijem ga moram ga ugasit pa upalit i onda normalno radi...

PuntoZG


lipic

mislim da je stvar u automatskom ćoku :disgust: