ručna kočnica punto mk1

Autor lipic, 27 Veljača 2015, 18:58:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

lipic

jedno malo pitanje,bio na tehničkom pregledu sa punto 1,zadnji lijevi kotač malo slabije koči kod ručne kočnice,nožna je okk pa me sad zanima da li se da sajla zašpanati posebno za lijevi kotač ili prilikom špananja zatežeš oba kotača :help:

crev1986

Zatezes oba al vrlo vjerovatno da ti sajla zapinje da ces je morat promjenit

Nikic

Treba nova sajla tako je i meni, na rucki rucne, ispod nje vidjet ces da i lijeva i desna su spojene kao na neki saraf i desna ti ga vuce prema dolje to znaci da trebas sajlu mijenjat.

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

lipic

znači nema druge nego nova sajla,hvala ljudi  :ok:

markohemarko

Citat: lipic  u 27 Veljača 2015, 18:58:10
nožna je okk pa me sad zanima da li se da sajla zašpanati posebno za lijevi kotač ili prilikom špananja zatežeš oba kotača :help:
Kada sajle španaš kod ručke ručne, onda španaš oba kotača, a kada španaš unutar trombla, onda španaš samo taj kotač.

Sen

Jel to onda i kod mene treba sajla isto mi zadnji lijevi problem a da ne kazem da rucna skroz slabo drzi kad je podignem na zadnjem je.Malo sam otvorio kod rucne da vidim i ovako izgledaju sajle



Malo mi prevelike slike isprike ne znam kak manje staviti.

Fyodorovich Dragunov

Zapinje sajla. Meni je pojela novu paknu u bubnju, sad ide dolje i mjenjam, a pakne LPR-ove su stavljene nove prije nego sam auto kupio (čitaj četiri mjeseca).
Prva potpis druga i u oblaku si dima