Punto 55 1.1 tesko ide getriba

Autor Nikic, 23 Listopad 2015, 11:44:16

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nikic

Dobri dan kolege fiatisti imam jedno pitanje uz koje cu priloziti video. Tesko mi salta u brzine, moram vuci ili gurat, dobro ide na hladno ali kad se ugrije vec ide losije.. video stavim kad dodjems posla
   

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

tomozuki

Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

crev1986

Treba vidjet onu sajlu koja ide od mjenjaca do getribe , i ja sam slicnih problema imao

topolino

Sajla. Pogledam ako je jos u supi ili sam je bacio.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

crev1986

Sajla , zica sta vec je ! ja sam jedva ubacivao u 2,4 i rikverc pa sam skuzio da ona *** kad sam malo stavio wd islo je kao bolje al nista strasno !

Nikic

Eh to sam i ja sumnjao. Kod mog frenda ide ko kroz putar a meni steka u vrazju materinu

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

crev1986

To si mozes provjerit tako da otpojis sajlu tamo kod getrbibe pa pokusas gurat mjenjaca da vidis dal ide lagano ili otpijit i kod mjenjaca pa rukama pokusat gurat ako ide lagano znas da je dobro !

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Nikic

Sutra pogledam ak je to javim se

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

Nikic

Izgleda da nije sajla, otkvacio sam je kod getribe i ide fino, problem je najvjerovatnije u getribi, mada mi nije jasno, ove god u 1-om mjesecu sam stavljao LUK kuplung set u molydonu i usput su mi stavili ulje u getribu, po cemu mogu zakljucit neki total..

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

topolino

Vjerojatno je API GL5 ulje stavljeno. Na koliko ti kvacilo odvaja?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Nikic

Malo teško kontam pitanje, kvačilo mi odvaja skoro pri samom puštanju, na 2oj četvrtini kuplunga
Just a Black Snail

crev1986

to si mozes sam nastelat kako hoces da ti otpusta

Nikic


Evo ovo je navedeno ulje koje je sipano

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

crev1986

To si i ja sipam u auto i nikad problema s tim