Punto 55 - čudno lupkanje kod lijevog desnog kotača

Autor majki, 26 Listopad 2015, 07:56:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

majki

Pozdrav,

dakle javljam se jer se razvio novi problem :(
kod malo naglijeg ubrzanja, pri promjeni brzine(uvijek iz prve u drugu) zna se čut nekakav "metalni udarac"
kod lijevog prednjeg kotača. Kao što sam rekao samo pri naglom ubrzanju.
U čemu bi mogao biti problem?

mario1984

A možda selen il nosač motora. al prije selen ja mislim
Huawei P10

Windfucker


majki


majki


franjo-fritz

Selen čega... Tvoj problem moze biti širokog spektra od nosaca getribe do kriza poluosovine.. Ovak napamet je lupanje prazne slame
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

vlatko11

ÄŒuje li se kakvo krckanje ili lupanje pri skretanju ili prekaskom preko neravnina?
Kad ulaziš oštro u zavoj ronda li što?
Da li si probao klima li se motor ili vilice,amortizer dobar,opruga dobro leži,ležaj amortizera,banalno udara li auspuh negdje......poluosovina ok????

majki

Citat: franjo-fritz  u 28 Listopad 2015, 00:04:32
Selen čega... Tvoj problem moze biti širokog spektra od nosaca getribe do kriza poluosovine.. Ovak napamet je lupanje prazne slame
Moguće da je selen vilice?

majki

Citat: vlatko11  u 28 Listopad 2015, 07:37:12
ÄŒuje li se kakvo krckanje ili lupanje pri skretanju ili prekaskom preko neravnina?
Kad ulaziš oštro u zavoj ronda li što?
Da li si probao klima li se motor ili vilice,amortizer dobar,opruga dobro leži,ležaj amortizera,banalno udara li auspuh negdje......poluosovina ok????
motor se ne klima, ne lupa ništa preko neravnina, amortizeri su relativno novi..cca 3 godine
dakle čuje se samo udarac kad idem pun gas iz prve u drugu
Zar je moguće da je poluosovina? Digo sam auto i sve se na prvi pogled čini ok samo opet...

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

vlatko11


majki

Motor se ne miče niti malo
ne osjetim udarac u podu

vlatko11


Punto_Ante

Pozdrav,

evo i meni se to dogaÄ'a, ali ne na prednjem kotaču, nego na stražnjem desnom kotaču. Zanči kada prelazim preko neke rupe, baÅ¡ se čuje iza udarac ko da netko lupi metalnim predmetom po karoseriji, nije svaki put ali u zadnjih par dana se sve češće čuje. Idem tek u ponedjeljak mehaničaru pa me zanima Å¡to bi moglo biti? Da nije otiÅ¡ao amortizer ili ležaj?  :82:

Baso_1990

Seleni zadnjeg mosta?

Sent from my Y100X using Tapatalk