Punto gt pojacavanje snage

Autor luka gt, 08 Studeni 2015, 19:02:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

luka gt

Imam punta gt turbo ima jacu turbinu, pletenu ispusnu granu,  cipiran, kovane klipove sta bi jos trebao stavit da bude kompletno od cega mogu stavit jace injektore i jaci intercooler

crev1986

Veci IC od Iveca Daily , protocniju pumpu goriva, a za injektore se javis strikanu on ti je iz splita ! A koja ti je turbina sad gore ?  I koji cip je gore ?
Jesi ti sam slagao to ili si kupio takvog ?

luka gt

Sam san ga sastavljao turbina je od iveca  kom je vec bio cipiran nez koji je cip trenutno je tlak turba na 1.3 sve sam radio nanovo novi ventili nove vodilice ventila obrada glave nova turbina nova pumpa vode auto je reg prije par dana za sada sve radi kako treba

luka gt

Mislio sam staviti injektore od hgt nez jeli to ko radio da znam oceli biti dobro

goran20vT

ako češ ih trebat imam ih more od hgta...

luka gt

Ok cekam koji savjet ako bude trebalo javim se hvala :bravo

crev1986

Citat: luka gt  u 08 Studeni 2015, 19:24:01
Mislio sam staviti injektore od hgt nez jeli to ko radio da znam oceli biti dobro

nemoj od hgt-a jer nisu toliko jaci koliko ti treba ,ja sam htio isto od hgt-a al sam odustao ,tvoji org injektori su do nekih cca 180 ks! Coupea turbo ti ima dobre injektore a od njega mozes i uzet pumpu goriva !

Al to ti je najbolje vidjet s Strikanom on je mestar za GT-a ! A sto se tice cipa isto je jako bino jer nisu svi cipovi isti
http://www.puntosports.co.uk/forums/showthread.php?66329-Punto-GT-Modifications

ja sam svog cipirao kod strikana!
Pumpa goriva (orginal)je mslim oko 150 l/h     tebi bi trebala minimalno 200 l/h da budes siguran !

luka gt


crev1986

Sad sam dobio info da Bosch zuti injektori su do 200 ks