Punto 60 SX

Autor TOMMYmk1, 11 Studeni 2015, 08:40:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dinko1981

E na Jakusevcu ces se usrecit

Green Punto

Citat: crev1986  u 12 Studeni 2015, 13:47:23
Da al punto 1.1, 1.2 i ti slabiji ti trose 8-9 grada a ne idu nikam a ovaj je 90 ks i dosta je zabavan autic.

e vjeruj mi da nema mi gore kad mi netko kaze da mu punto 1.1 trosi 5L ili kad vidim na njuskalu da to navedu u opis....dobijem proljev odmah.
Cuore Sportivo   :wiii:

crev1986

Ma moze on trosit 5.9 al otvorene ceste i kad ga ko baba vozis, evo ti npr Moja Sonata s 2.4 motorom i 200 ks autoputa s tempomatom trosi 6.7 l, al zato grada rodjo 15 l ! Tako da ja mislim da taj od Punto od 90 ks trosi malo vise al zato ide puno bolje i zabavniji je ! A ako ne radis veliku kilometrazu onda neces ni osjetit neku ustedu

Stari mi ima 1.2 punta i trosio mi je 9 l grada dok je moj Sporting 1.6 moje voznje oko 9.5 -11 ,

TOMMYmk1

A dobroo ako niÅ¡ta plin ću ugraditi nebitno kojeg uzmem uglavnom ujutro idem po  punta 55 zanima me koja je situacija jer mogu samo ugovore napraviti i tako se voziti i kad istekne rega prenesem auto i uzmem nove svoje  tablice,ili kako to ide? molim pomoć plačam pivu 

core3i

1.1 = 134 km za 7.5l, gradska = 6.5 - 7l.
3500 obrt = 100km/h, nizbrdo mu je lakÅ¡e  :nje
Zavisi sve kakvi je motor, koje gume, uključeni potrošači. Iskreno, motor nema snage, ostalo je guštanje za nikakve puteve u 5-u ili 6-u.

crev1986

Kad ugovor potpises iovjeris kod javnog biljeznika , moras ici platit porez, zakonski rok je 15 dana a ti mozes se vozit do tege al tad placas kamate a tablice ti on moze navest u ugoboru da ti poklanja i to ti je to ptepis tadis na regosttaviji ili ako hoces mozes i ptije
Ako ugtadjujes plin onda uzmi ovog 90 ks

TOMMYmk1

Citat: crev1986  u 12 Studeni 2015, 18:56:40
Kad ugovor potpises iovjeris kod javnog biljeznika , moras ici platit porez, zakonski rok je 15 dana a ti mozes se vozit do tege al tad placas kamate a tablice ti on moze navest u ugoboru da ti poklanja i to ti je to ptepis tadis na regosttaviji ili ako hoces mozes i ptije
Ako ugtadjujes plin onda uzmi ovog 90 ks


Znaći 15 dana se mogu voziti a poslje 15 dana plačam kamate? samo onda mogu prijepis napraviti na policiji u svome gradu ili moram ponovo u Karlovac i tako kod njih odjaviti auto?

Dr.Grande

Citat: TOMMYmk1  u 12 Studeni 2015, 19:27:50

Znaći 15 dana se mogu voziti a poslje 15 dana plačam kamate? samo onda mogu prijepis napraviti na policiji u svome gradu ili moram ponovo u Karlovac i tako kod njih odjaviti auto?
Vozis se ti slobodno od trenutka kad rijesis ugovor, a 5% poreza placas svakako na poreznoj samo sto ako to obavis iza 15 dana od dana kupnje idu ti kamate. Prijepis i tablice rjesavas u svom gradu na policiji.

TOMMYmk1

Hvalaa   :ok:  :papa:

Fyodorovich Dragunov

TOMMYmk1 gdje ides u Karlovac vidjet auto?

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Prva potpis druga i u oblaku si dima

TOMMYmk1

Da  vidio i kuio sory otiÅ¡li bi na pijacu da sam vidio poruku ali u 9 sam vec dolje bio,stanje sljeÄ'eće,auto uzeo cijena bila na njuÅ¡kalu 5700 dobio ga za 4800 moram mijenjati diskove i ploćice i ulje u koćnicama kad već radim,filter i ulje ne joÅ¡ ali iza nove godine da,i joÅ¡ Å¡to moram mijenjati je zupćasti napinjaće i sve Å¡to ide uz njega i pumpu vode,podizaći nerade desni uopce lijevi do pola spuÅ¡ta prozor viÅ¡e ne,Å¡to bi moglo biti oko toga? i neradi mi pokazivać temp kaj bi tu moglo biti,okvirno vi koji ste radili koja cijena od diskova ploćica remena pumpe u napinjaća,stime da doma radim bez ruku,Å¡to se diže podizaća i temp ću sam probati možda termostat ili nekaj i to cijena a podizaće bum videl,hvala unaprijed nisam oćekival sjajan auto za te novce,nisu dijelovi skupi bu se rijeÅ¡ilo  :)

mario1984

Ja sam kupio pločice,diskove u europartsku, platio sam 280 kn sve. Marka Starline. uglavnom na autu su vec godinu i pol i nista ne trese,ja zadovoljan. Remen ti je cca 100 kn, španer isto tako,vodena 250 - 300 kn. Termostat ti je manje od 100 kn. ja sam svoj platio 60 i dobar je.
Huawei P10

TOMMYmk1

Hvala idući tjedan mjenjam do onda bum laganini,još jedva stvar danas se vozim i zaštekal je gas otišel je u iberturažu,jer možda do sajle da je zaštekala pa zato nije htel se gas vratiti mislim da bum i nju promjenil.

crev1986


TOMMYmk1