Punto 55 - Tabla sa brojem okretaja sa/na

Autor TOMMYmk1, 20 Prosinac 2015, 09:27:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

TOMMYmk1

Znaći Kupil sam punta 55 koji nema tablu sa brojem okretaja zanima me doma imam od 60 sa brojem okretaja svi konektori paÅ¡u original,sad me zanima kako spojiti tablu broja okretaja da okretaji rade,ja se viÅ¡e nesijećam kad sam skidal motor s ćime su oni bili spojeni žicom ja mislim,kaj trebam nabaviti spojim da bi radili  :82:

Nemesis

Pa takvih tema vec ima,potrazi malo.

Sent from my LT26i using Tapatalk


Green Punto

sto puta pisemo kako prvo treba potrazit temu,a ako nema tek onda postat,  ali ipak je to previse posla.

dosta je da napises u google "fiat punto tabla sa okretajima" i izbacit ce ti rezultate i za ovaj i za druge forume.
Cuore Sportivo   :wiii:

TOMMYmk1


emperor29

Evo ja ti odgovorim, pošto tu na forumu postoji dosta tema ali su linkovi mrtvi pa se slike ne vide.

Ustekaš tu novi sat u konektore i ako okretaji rade, ne treba ti nista a u slucaju da ne rade, treba ti signal od okretaja motora kojeg najlakse uzmes odavde (slika ispod)



Kad skineš tu plastiku pod haubom, vidit ćeš snop žica. tebi treba signal sa PLAVE žice (samo je jedna plava). znači, malo oguliš plavu žicu, zalemiš komad druge žice spoj izoliraš i provučeš u kabinu.

Tu žicu trebaÅ¡ spojit na odreÄ'eni pin na tabli zaokruzeno na slici ispod.



Druga stvar koju trebaš napravit je pomjenit indikator temperature. Indikator moraš promjenit zato jer 55-ica nema kazaljku za temperaturu motora nego samo lampicu.
Taj indikator za kazaljku ti je crvene boje.



Eto nadam se da ce ti pomoć.

Pozdrav  ;D




It doesnt matter if you win by an inch or a mile, winning's winning...

TOMMYmk1

Ovo je odlićno puno ti hvala,sad sam vidio poruku pa da pogledam nisam ni bio na forumu  :ok: skroz jednostavno koliko vidim,indikator imam na maÅ¡ini od 60 SX novi kupljen tako da sam i njega htel danas mjenajti sa svjećicama ali nisam imal vremena pa bum idući tjedan inaće hvala  :bravo:  :beer: