Fiat Bravo 1.4 tjet - trese se kod ubrzanja

Autor Andy85, 14 Svibanj 2016, 12:46:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Nebalansirane gume tresu uvijek, ne samo kod ubrzanja, tresu i kod konstantne brzine npr na 90-120km/h

tomozuki

prednji kraj oko 70, a zadnji oko 120 km/h
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

ALFA145QV

Jedna od mogućnosti da gume tresu, šta se meni desilo, je da imam alu felge na fiatu
sa razmakom rupa 4x100. Na zamjeni zima-ljeto puknem felge sa ljetnima i tresu (a lani nisu  :lud:).
Na balansirku sa njima a kad ono sve OK  :82:.

I Å¡ta je bilo?
Donekle se sjebali PVC prstenovi i vijci sa pomičnim konusom su potegnuli felge malo za gore-dole
i dobio sam ekscentar  :facepalm:.

Tokar napravio nove prstenove i pun gas, sve OK.
Alfa 145QV...Fiat Seicento Sporting ... Fiat Tipo  1,4 16V

tom1961

Citat: Mike20  u 16 Svibanj 2016, 19:02:12
Nebalansirane gume tresu uvijek, ne samo kod ubrzanja, tresu i kod konstantne brzine npr na 90-120km/h
Pretpostavljam da je mislio da mu dok ubrzava, gume počnu tresti na oko 80 pa prestanu.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

Andy85

Citat: tom1961  u 17 Svibanj 2016, 13:10:54
Pretpostavljam da je mislio da mu dok ubrzava, gume počnu tresti na oko 80 pa prestanu.

Nakon 70-80 kmh je treslo stalno preko 110 nisam ni isal, kod ubrzanja se to bas jako osjetilo...

tom1961

No da, ako je falio uteg, onda je to bilo jaaaaaaako nebalansirano.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

ccm

To su salice da, ali to im je ocito mana. Jer meni je to bilo od kad je auto bio nov.
Interesantno, na 16 colnim felgama se nije primjetila tresnja, na 17 i 18 colnima je treslo kod ubrzanja.
Zamjenio mast, bilo je bolje, ali nije nestalo.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

tom1961

Na nižim gumama se jače osjeti svaka vibracija.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

Andy85

Evo sad nakon kaj je 2-3 dana bilo ok, sad opet trese ali samo na 80-100 i kod ubrzanja

Mike20

Šalice moraju jako biti izbrazdane da radi njih trese, trese radi lufta na križu ili lufta na homokinetičkom.
Jako sam dobro proučio i istestirao to gradivo  :costumed-smiley-0291:

Andy85

Bil kod mehanicara i veli mi da imaju obadvije poluosovine lufta, i na krizu, e sad na kolko mjesta moze poluosovina imati lufta?

U pon mi javi kolko bi dosle zamjenske a kolko nove...

Mike20

Baš luft na samoj osovini ne, čak ni na dosjedu osovine kod križa ili dosjeda na homo-zglob.
Sam križ u šalici može imati lufta.
To je on otkrio ovak, gledajući s 2-3 metra, ili ih je skinuo dole, izvadio križeve iz šalica, obrisao mast, prstom probao stijenke šalica i hod "kotačića" na križevima, a isto taki pomak homo zgloba dal ima lufta???

Mislim da nije.
Promijeni križeve, 400kn komad zamjenskog, stavi novu kvalitetnu mast i gas. Provjeriš šalice iznutra, ak pod prstima imaju skroz malo udubljenje, to još ide.
Ak bude i dalje treslo, onda su još ostali homo zglobovi, bolji si 1000-1500kn, ili staviš ko ja za 200kn pa koliko budu išli
Nove šalice su ti original 2000-2500kn i original križevi 700kn, to ti je zajedno oko 5000-6000kn
Zamjenskih Å¡alica nema.
Poluosovina se ne kupuje cijela druga

Andy85

Dignul ga je i pod jedan kotac stavil klocnu i malo spustil a drugi kotac u zraku i onda 1. i lagano gas i treslo cijeli auto, tak s boje strane, dok vidi kolko kaj kosta bude rastepal... I govoril je o luftovima na krizu, al je pored decko nekaj srajfil pa nisam bas sve dobro cul

Mike20

To baš i nije test za to, al ajde.
Provjeri kak sam ti opisao, posebno nek ti pokaže šalice nakon što očisti mast iznutra.
Pogledaj unutar šalice, budeš vidio riseve koje napravi križ, probaj s prstima, ak se lagano osjeti udubina, dobro je, ak je baš graba, nije dobro
Å alice se daju reparirati

Andy85