Mk1 brave na vratima i gepeku

Autor Fiat-mafia, 20 Ožujak 2014, 17:57:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fiat-mafia

Dakle imam Mk1 85 16v iz 97` e sada uzeo sam neki dan auto i jedini problem za sada što sam vidi je da brava od vozačevih vrata jako teško otvara od suvozača uopće ne i od gepeka isto ne.
Problem je u tome što ako ode i ova vozačeva morat ću u auto ulaziti s šerafencigerom a to mi se neda...pa me zanima gdje bi i kako najbolje mogao ovaj problem riješiti...
Dali kupiti nove nove brave i promjeniti na svim vratima i koliko to košta ako netko zna,postupak....

P.s Imajte malo obzira tu sam novi ako je bila ova tema nisam ju našao tako da sam otvorio novu temu
Hvala

Basta

E vozdra.. imao sam prilike takoÄ'er imati takvu situaciju. Nije mi htio gepek otvarati na ključ a i neka vrata su se slabo otvarala i vjerovao ili ne, problem je rijeÅ¡io WD-40. naÅ¡pricao sam brave pa ključ i tako ga stavljao u bravu da podmaže i sve iznutra, Å¡pric -> unutra, Å¡pric-> unutra i tako par puta.. probaj to a mjenjaj samo ako je zadnja opcija. Sretno!  :ok:

Punto85

  ja u tri godine nisam niti jednom otvarao na ključ,centralno otvori vrata,a gepek ona ručica s lijeve strane vozačeva sjedala   
  iskreno nisam imao takvih problema pa ti želim sreću u rijeÅ¡avanju istog :drive: