Punto mk1 Smrad goriva

Autor BluePunto, 19 Svibanj 2015, 20:33:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

BluePunto

Tražio sam po forumu temu jel se sjecam da je vec nesto bilo ovakvo, al sve kaj je vezano za smrad benzina odnosi se na smrad ispod zadnje klupice di je pumpa, a ja imam problem da mi smrad od benzina dolazi iz ventilacije :82:

To sam u zadnje vrijeme primjetio, mozda to i dulje traje, jel ja jedva da i palim vent. stalno su mi otvoreni prozori, kad mi auto radi i stavim ventilaciju da puse, pocne se lagano osjetit benzin... od kud krenut? mozda neki iberlauf, pogledao sam ovak na grubo al nigdje nisam vidio oko motora da je nesto potrgano ili da curi gorivo...

i da, kad se ventilacija iskljuci nema smrada, a da pumpa slini smrdilo bi stalno ako se ne varam, al mogu i to pogledat za svaki slucaj..

honored22

provjeri crijeva oko injektora i auspuh meni se osjetilo dok je auspuh lagano pustal

BluePunto

Citat: honored22  u 19 Svibanj 2015, 21:27:37
provjeri crijeva oko injektora i auspuh meni se osjetilo dok je auspuh lagano pustal

Provjerit cu crijeva, a kaj se tice auspuha, cijevi su nove, srednji lonac je skoro ko novi stavljen prije mjesec dana, a zadnji je od inoxa isto nema 6mj. kako je stavljen gore, i gibljiva je stavljena kad i ovaj od inoxa isto relativno nova tak da sumnjam da je to..

BluePunto

Danas sam uhvatio malo vremena da pogledam kaj to smrdi po gorivu, i jedno crijevo je bilo napuknuto i kapalo je iz njega kap po kap, vjerojatno od starosti  :ok:

Staro:


Novo:


Pa eto, ako se ikome slicno desi, da zna od kud krenut :)