DIY poklopac zupčastog remena, sajle ručne i pakne u bubnjevima

Autor Fyodorovich Dragunov, 12 Veljača 2016, 10:10:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fyodorovich Dragunov

Bio bi zahvalan, ako bi mi netko pojasnio kako promjeniti u naslovu teme navedene dijelove na autu. Malo mi je mehaničar skup ovaj mjesec, a da mi ne sjede dijelovi sad mjesec dana doma promjenio bi kod kuće Å¡to mogu. Poklopac mi se čini najjednostavnije, ali me zanima onaj jack Å¡to je gore na njemu, za Å¡to služi i da li ga smijem samo iskopčati i staviti u stranu dok stavim novi poklopac. Za kočnice nisam ziher da li je dobro da sam mjenjam i koliko je komplicirano. Jedino znam mjenjati pločice, to sam već radio, ali bubnjeve nisam raskapao nikada, kao ni mjenjao sajle ručne. No spremam sam naučiti neÅ¡to novo  8)
Prva potpis druga i u oblaku si dima

lipic

ne moraÅ¡ iskopčat džek,samo ga izvadi iz utora od plastike i stavi na stranu dok promjeniÅ¡ poklopac,to ti je instalacija od senzora paljenja i indikatora pritiska ulja tako da i ako raskopčaÅ¡ niÅ¡ta se neće dogoditi  :bis:
mini moris,zastava 101,mercedes 123,fiat panda,lanchia thema,renault 5,punto mk 1....

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

TOMMYmk1

Nebu se nikaj dogodilo ako odkopčaÅ¡ Ä'ek nije to elektronika ko u  novima da se sve bu poÅ¡emerilo,a za koćnice se  možemo dogovoriti  ;D

Fyodorovich Dragunov

TOMMYmk1 jedno si 150 do 200 km od mene udaljen  :bravo

Antonijo hvala za priručnik, bacim ga na printanje pa ću malo raskapat :D
Prva potpis druga i u oblaku si dima