punto mk1 problem sa ključom-imobilizerom

Autor firula, 28 Travanj 2016, 10:36:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

firula

Imam jedan cudan problem pa ako neko zna rjesenje hvala unapred,naime imam navedeni punto,kad sam uzeo auto dosao je sa jednim plavim kljucom,napravio sam zamjenski bez koda i palio je normalno dok nisam provjeravao osigurace i vidio ištekana dva djeka na crnoj kutiji iznad osigurača i naravno ja sam ih ukopcao nazad misleci da je nesto bitno neznajuci da je to imobilizer i sad mi pali samo na plavi kljuc a na zamjenski nista,necuje se pumpa goriva i vergla u prazno,onda sam opet istekao ta dva djeka i probao ali sad samo prima plavi kljuc a sa istekanim djekom ni njega,izgleda da je nakako bilo iskljuceno citanje koda a ja sam ga ponovo aktivirao.i sad nemam pojma kako da opet radi sa istekanim imobilizerom pa ako neko ima kakvu ideju puno hvala.probao sam otkopcati klemu sa akumulatora na par minuta ali nista. :clap_1_:

crev1986

Ako mozes otvorit plavi kljuc i izvadit ampulicu i zaljepit kod brave. Is palit ce ti sa svakim kljucem ako ne vidi da plavi kljuc zaljepis negdje kod citaca da hvata i opet ce palit , ako i to ne uspije onda dekodiraj komp.

firula

Probacu stavit plavi kljuc kod brave ispod plastike ako ima mjesta
hvala na savjetu

Virago


LAXX

I ja imam slican problem.
Svijetli mi kod kljuc i ne pali a kad iskopcam veci jack iz imobilizatora i vratim nazad auto upali i onda pali neko vrijeme. Nakon duzeg stajanja recimo preko noci opet moram ponoviti postupak da bi upalio.
Na oba kljuca je jednako.
Postoji li kakav nacin za zaobici kod? Ili netko ima viska centralu za 75 bez koda?