T: Mehaničar

Autor Niđo jtd, 06 Veljača 2015, 23:07:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Niđo jtd

Trazi se iskusan mehanicar za fiata(cromu) , sve preporuke dobro dosle.

crev1986


Niđo jtd


crev1986

Hm imas bertola u V mlaci a ima i ovdje kod mene jedan u sk radio je kod bertola u rastura fiate

buzz11

Bertol u Mlaci i Baric u Sisku. Kod obojice nema greske.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

crev1986

Kakav Baric ! On je je za alfe a kad sam mu dovezao Svog Punta nije znao otkud da krene pa kao ostavi ga par dana moramo sve rastavit , odvezem ovom svom i ustanovi odmah da jekiler kabine procurio po ECU kad se spojio na diagnostiku  !  Nije Baric los al ovom nije ni do koljena ! Da vidis kakvu si je Alfu 155 Q4 2.0 turbo Sterc slozio preko 120000 kn ulupano u auto , auto je Zmaj , i sad jos jednu Q4 je kupio nju si slaze za svaki dan !

buzz11

Baric radi sve. Po cemu je Fiat drugaciji od Alfe? Isti motori, ista mehanika uglavnom  :ok: Meni je slozio auto za 15 minuta. 10 majstora nije uspjelo uopce dokucit u cemu je problem. Covjek je poslusao auto 10 sekundi, a ostalih 14:50 minuta je potrosio da ga slozi  :)
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

crev1986

ok ja zivim 2 km od Barica i nisam bas zadovoljan iako sam dobar mu sa sinom Marijom !

Svako ima svoje ja sam utukao oko 2500 kn na razno razne glupe popravke i kod Barica i svih da bi mi ovaj rekao da promjenim injektore koji kostaju 300 kn i rijesio problem tako da nemjenjam vise

buzz11

Sve ti je to relativno. Posebno je problem kad se pojavi neka sitnica koja se rijetko javlja na autima. Onda svi dumaju uglavnom.
Malo cu otic u off, primjera radi samo. Imao sam davno Seat Ibizu 1.5. To je bio neki mix. Fiatov blok motora i glava od Porschea. Dupli weber je bio gore sa automatskim cokom na oprugu. Kad bi cok radio auto se uvijek ili zaletavao izmedu 800 i 1200 okretaja ili bi radio na 600. Vozio sam ga u 15 seat servisa tada, cak i u austriju i njemacku. Bogapitaj sto su sve radili i promijenili, al problem nikad nije rijesen. na kraju sam ga tako i prodao. Desi se ponekad da nema lijeka.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

ivan_sk

 
Evo da ne otvaram novu temu.... Tražim mehaničara u Dubrovniku ili bližoj okolici, pa ako ima tko s foruma ili zna koga...

njofra13

Pozdrav,

Trebam servis za fiat bravo (2008) u zg-u, do sada sam ga vozio kod Mrkše ali nisam zadovoljan ... Naletio sam na post da netko spominje člana ovdje s foruma da ima radionicu u prostoru Katran tvornice pa ako netko može dati neki broj mob-a ili kako se zove servis pa ću navratiti do radionice da se dogovorim ili eventualno preporuka za neki drugi servis na području zapadnog dijela zagreba ...

bubinho

Imaš SEBa s foruma, tj. BERTOL AUTOMOBILI u Velikoj Mlaci kao što je gore navedeno.

Zašto nisi zadovoljan s Mrkšom ?

Virago

Citat: njofra13  u 11 Siječanj 2017, 07:55:35
Pozdrav,

Trebam servis za fiat bravo (2008) u zg-u, do sada sam ga vozio kod Mrkše ali nisam zadovoljan ... Naletio sam na post da netko spominje člana ovdje s foruma da ima radionicu u prostoru Katran tvornice pa ako netko može dati neki broj mob-a ili kako se zove servis pa ću navratiti do radionice da se dogovorim ili eventualno preporuka za neki drugi servis na području zapadnog dijela zagreba ...

Kod njega mi je Punto bio preko godinu dana i na kraju sam ga odvezao nepopravljenog.

njofra13

Citat: bubinho  u 11 Siječanj 2017, 09:22:59
Imaš SEBa s foruma, tj. BERTOL AUTOMOBILI u Velikoj Mlaci kao što je gore navedeno.

Zašto nisi zadovoljan s Mrkšom ?
Zato jer nakon svakog servisa auto nije 100% sreÄ'en i kad ih pitam zaÅ¡to nije onda krenu monolozi s njihove strane npr. zadnji put su sreÄ'ivali motor ventilacije i naravno da nakon mjesec dana je ventilacija u komi i ne radi kako spada na manjim brzinama ... kada sam imao problema oko letve volana to su rjeÅ¡avali na slijedeća tri servisa, a iznosi računa se uvijek mjere u tisućama tako da mi je dosta ... A i vidio sam na fiatovim stranicama da nisu vÅ¡e ovlaÅ¡teni, znači da je očito bilo nekih problema ...
Zato bi promijenio servis i probao kod nekog drugog, makar koji nije za fiat ali da znam da je dobar meštar ---

franjo-fritz

Mozes u Ciak baštijanova..dosta njih je radilo o A.C..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks