Trgovina ili radionica sa tipskim tepisima

Autor Nemesis, 06 Ožujak 2016, 12:53:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nemesis

Pozdrav

Jel netko zna neki dućan ili radionicu koja prodaje tipske tepihe bilo gumene bilo platnene?

S obzirom da su ovlašteni skuplji obično.

danci1993


kemba

Ja sam to sam rijesio, par listova novina poljepio stavio na pod ocrtao kako treba tepih izgledati iskopirao na tepih i izrezao,
Jedino sto sam nabavio kvalitetan tvrd tepih koji je debelo gumiran ispod i od njega izrezao

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

vlatko11

Citat: kemba  u 15 Ožujak 2016, 22:26:25
Ja sam to sam rijesio, par listova novina poljepio stavio na pod ocrtao kako treba tepih izgledati iskopirao na tepih i izrezao,
Jedino sto sam nabavio kvalitetan tvrd tepih koji je debelo gumiran ispod i od njega izrezao

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk

I onda još s tim odeš u trgovinu tepiha i daš porubit s koncem kakvim želiš.

Multijet

Citat: kemba  u 15 Ožujak 2016, 22:26:25
Ja sam to sam rijesio, par listova novina poljepio stavio na pod ocrtao kako treba tepih izgledati iskopirao na tepih i izrezao,
Jedino sto sam nabavio kvalitetan tvrd tepih koji je debelo gumiran ispod i od njega izrezao

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
:ok1:
Nego kada smo na toj temi zna li netko gdje ima i kako se zovu oni čepovi koji se fiksiraju u pod i na njih se natakne tepih da stoji na mjestu, moji tepisi stalno putuju po autu.
0989739290

vlatko11

Citat: Multijet  u 16 Ožujak 2016, 07:57:33
:ok1:
Nego kada smo na toj temi zna li netko gdje ima i kako se zovu oni čepovi koji se fiksiraju u pod i na njih se natakne tepih da stoji na mjestu, moji tepisi stalno putuju po autu.
Možeš samoljepivu čičak traku zaljepit (onaj plastični dio za tepih poljepiš a on se hoće uhvatit za tepih auta), u krojačkim radnjama možeš i one druker dugmadi uzet (što idu na jakne), ili zirni kod Tokića,oni imaju tih plastičnih sitnica,kopčica isl...
Najgluplji način,probušiš tepih na dva mjesta u djelu kod sjedala,provučaš špage i povežeš za nosač sjedala.

gandi

Ili knauf vide.

Cicak traka provjereno funkcionira

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

Nemesis

Gdje nabaviti samoljepljivu čičak traku?

Sent from my ZTE Blade L3 using Tapatalk


danci1993

Citat: gandi  u 16 Ožujak 2016, 09:43:39
Ili knauf vide.


Sent from the Middle Earth by carrier pigeon


bilo je prije nekog vremena na forumu da je netko tako pricvrstio tepihe :D

Citat: Nemesis  u 16 Ožujak 2016, 10:35:12


Gdje nabaviti samoljepljivu čičak traku?

Sent from my ZTE Blade L3 using Tapatalk



ja mislim da imas u vecim ducanima tipa bauhaus, pevec i sl. na mjestu gdje ti stoje spage i lanci sto se uzimaju po metru

gandi

Pevec, bauhaus, ducani sa koncima i priborom za sivanje

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

Multijet

Citat: vlatko11  u 16 Ožujak 2016, 08:31:17
Možeš samoljepivu čičak traku zaljepit (onaj plastični dio za tepih poljepiš a on se hoće uhvatit za tepih auta), u krojačkim radnjama možeš i one druker dugmadi uzet (što idu na jakne), ili zirni kod Tokića,oni imaju tih plastičnih sitnica,kopčica isl...
:ok1:


0989739290

danci1993

Citat: kemba  u 15 Ožujak 2016, 22:26:25
Ja sam to sam rijesio, par listova novina poljepio stavio na pod ocrtao kako treba tepih izgledati iskopirao na tepih i izrezao,
Jedino sto sam nabavio kvalitetan tvrd tepih koji je debelo gumiran ispod i od njega izrezao

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk


daj stavi koju sliku da vidimo kako je to ispalo

Dr.Grande

Citat: Multijet  u 16 Ožujak 2016, 07:57:33
:ok1:
Nego kada smo na toj temi zna li netko gdje ima i kako se zovu oni čepovi koji se fiksiraju u pod i na njih se natakne tepih da stoji na mjestu, moji tepisi stalno putuju po autu.
Ja te cepove vec imam u svom GPu, kod tebe ne?

kemba

Budem cim fata dodje s posla

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

Multijet

Citat: Dr.Grande  u 16 Ožujak 2016, 18:33:02
Ja te cepove vec imam u svom GPu, kod tebe ne?
A vidiš, nemam. Jesu li kod tebe original ili je naknadno stavljano? Kao što sam i naveo, hrpa varijanti jednog modela.
Moj je inače za talijansko tržište,1,9 multijet 120ks, oprema elegance. Kada se malo proljepša vrijeme predstaviti ću ga ovdje.

Čini mi se da su vrlo rijetki na našim prostorima, većina je 1,4 benz i 1,3 diesel
0989739290