preporuka fiat mehaničar

Autor crocohu, 10 Kolovoz 2017, 09:25:28

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

crocohu

lijep vam pozdrav,


ovih dana planiram kupiti svoj prvi auto i izvor je (valjda) pao na fiat pandu, rabljenu.

Na oglasima sam naÅ¡ao par oglasa, pa me zanima može li mi netko preporučiti nekog pouzdanog mehaničara da pregleda auto u servisu prije kupnje. 

Lokacije potencijalnih auta su: Ludbreg, Vrbovec i Krapina, znači ili grad ili okolica ako netko zna za preporučiti.

Mislite li da je ok ići ovlaštenom, poput Auto Prikratki, jer o njima recimo nisam pročitao ništa pozitivnog.

Evo, hvala unaprijed. 

Mike20

Pretpostavljam da je novije Panda u pitanju?
Kod tih auta, teško da je motor loš, provjeriš podvozje i kočnice, kad auto provozaš, vidiš dal što lupka, škriplje, itd. Provjeriš povijest održavanje.
Jedino lim treba pregledati da nije drobljen jače.
Na Krapinskom području imaš recimo Roginiće u Zaboku, ostalo ne znam

crocohu

je novija je panda u pitanu, ali ne najnovija.. 2 generacija.

hvala na sugesijama. ako može tko da odgovori, za recimo pande iz 2004-2005, jel ih za taj cjenovni rang uopće potrebno furat mehaničaru, ili je dovoljno da uz sebe prilikom kupnje imam mehaničara?

Hvala na odgovorima.

g3ar

Voziti sa sobom pouzdanog (osobi kojoj vjeruješ) mehaničara nikako nije na odmet. Da provjeri stanje vozila, čisto da znaš što te očekuje pristaneš li na kupnju vozila kojeg gledaš. Nije na odmet odvesti ga negdje na dijagnostiku i pregled vozila. Svakako je dobro raspitati se što su na odabranom modelu poznate boljke, pa čisto da neke stvari eliminiraš koje su poznate na tom modelu.
<3JTD