Silux web naručivanje moje iskustvo

Autor robi64, 27 Listopad 2018, 12:47:19

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

robi64

naručio sam preko silux web trgovine jedan dio za fiat punto mk2 1,3 multijet konkretno pvc zaÅ¡tita motora i poslali mi neki koji uopće ne odgovara tj.dali mi za benzinca e sad moram paket natrag vratiti u poÅ¡tu ali ne bilo koju nego onu koja prima veče pakete ok odem tamo i platim ponovno poÅ¡tarinu 50kn. da paket stigne u skladiÅ¡te u zg. a oni opet od tamo Å¡alju taj dio u Sloveniju :puzzled: onda kad oni vide da dio nije stavljan.oÅ¡tečen(kak će bit oÅ¡tečen kad ni nije bio montiran kad ne paÅ¡e) onda oni kažu odobravaju da se vrate novci na račun(valjada neznam joÅ¡ je sve u postupku) s obzirom da sam uzeo u meÄ'uvrenu kupio joÅ¡ jedan dio ne znajuči da će mi poslati neodgovarajuči dio (zaÅ¡titu motora) pitam ne čovjeka da li može mi prebiti cijenu i da ne platim taj dio koji sam naknado naručio s ovim dijom koji mi ne odgovara a on kaže prvo može pa onda nema pojima Å¡to hoću pa onda opet zovem pa se javi neki drugi i kaže da nema o ničemu pojima opet zovem ali sad kažu da viÅ¡e ne rade i tako onda dobijem poruku da če mi stići paket na mob.opet zovem opet kažu da ne znaju o čemu se radi ali da niÅ¡ta ne brinem da če oni sve to srediti i normalno niÅ¡ta od svega do danas tako da sumnjam da od svega neče biti niÅ¡ta tj.pozdravi se s novcima i dijelovima tako da ljudi pripaze s ovom trgovinom i da je izbjegavaju  ili naoružaju živcima,vremenom,vozikanjem idr. jbg.dobra Å¡kola
zovem se Robert i iz Zagreba sam

robi64

Citat: robi64  u 27 Listopad 2018, 12:47:19
naručio sam preko silux web trgovine jedan dio za fiat punto mk2 1,3 multijet konkretno pvc zaÅ¡tita motora i poslali mi neki koji uopće ne odgovara tj.dali mi za benzinca e sad moram paket natrag vratiti u poÅ¡tu ali ne bilo koju nego onu koja prima veče pakete ok odem tamo i platim ponovno poÅ¡tarinu 50kn. da paket stigne u skladiÅ¡te u zg. a oni opet od tamo Å¡alju taj dio u Sloveniju :puzzled: onda kad oni vide da dio nije stavljan.oÅ¡tečen(kak će bit oÅ¡tečen kad ni nije bio montiran kad ne paÅ¡e) onda oni kažu odobravaju da se vrate novci na račun(valjada neznam joÅ¡ je sve u postupku) s obzirom da sam uzeo u meÄ'uvrenu kupio joÅ¡ jedan dio ne znajuči da će mi poslati neodgovarajuči dio (zaÅ¡titu motora) pitam ne čovjeka da li može mi prebiti cijenu i da ne platim taj dio koji sam naknado naručio s ovim dijom koji mi ne odgovara a on kaže prvo može pa onda nema pojima Å¡to hoću pa onda opet zovem pa se javi neki drugi i kaže da nema o ničemu pojima opet zovem ali sad kažu da viÅ¡e ne rade i tako onda dobijem poruku da če mi stići paket na mob.opet zovem opet kažu da ne znaju o čemu se radi ali da niÅ¡ta ne brinem da če oni sve to srediti i normalno niÅ¡ta od svega do danas tako da sumnjam da od svega neče biti niÅ¡ta tj.pozdravi se s novcima i dijelovima tako da ljudi pripaze s ovom trgovinom i da je izbjegavaju  ili naoružaju živcima,vremenom,vozikanjem idr. jbg.dobra Å¡kola
da zaboravio reći da na njihovim web stranicama za naručivanje imate samo opciju koji auto i koje godiÅ¡te nema uopće opciju koji motor niti detaljnije opcije za auto  :puzzled: i mislim da je tu problem(prevara)
zovem se Robert i iz Zagreba sam

kiky776

Masu puta naručivao sa siluxa i nikad problema, sve se da dogovorit sa njima
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Mike20

TakoÄ'er. Oni poÅ¡alju ono Å¡to naručiÅ¡. Tvoj je problem Å¡to nisi provjerio. Uvijek je dobro poslati upit, da li je to to i da li imaju na stanju.
Masu puta sam naručivao od svukud i svašta, nikad problema

robi64

Citat: Mike20  u 27 Listopad 2018, 13:20:05
TakoÄ'er. Oni poÅ¡alju ono Å¡to naručiÅ¡. Tvoj je problem Å¡to nisi provjerio. Uvijek je dobro poslati upit, da li je to to i da li imaju na stanju.
Masu puta sam naručivao od svukud i svašta, nikad problema
dobro sam ja prijatelju sve provjerio a i ako sam naveo koji dio želim pa valjda bi oni trebali znati koji dio paše za moj auto ako se time bave ,ako ništa po broju šasije koji me nisu ni tražili a i to ne bi bio problem da se može normalno dogovoriti sa njima a prave se da ništa ne znaju ili znaju ali nešto čekqju ma ono i tako već 10 dana i još se ne vidi kraj
zovem se Robert i iz Zagreba sam

MADmax23

malo neozbiljno od njih!
imas zakon o pravima potrosaca kupnjom preko interneta pa prouci malo i pozivaj se na zakon!
sve u svemu mislim da je tvoje pravo unutar 14dana vratiti proizvod bez obzira paše ti ili ne.

Stilo M

Identicno i frendu bilo
Narucio mrezicu za Audi
Poslali krivu i cak i krivu stranu
Natezo se sa njima isto dosta dugo dok nije dobio sta je narucio..
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

robi64

ma da najgore je to natezanje s njima i natezanje mojih živaca,objašnjenja,vremena,zvanja,molbi :mad2:
zovem se Robert i iz Zagreba sam

Tooutman

Meni su oni viÅ¡e aljkavi, nego da bi to bila prevara neka. Ja osobno, ono Å¡to naručivao, loÅ¡ih iskustava s njima nemam. 

Ali mi se desilo da sam jedan put dobio paket koji nisam ni naručio. Samo mi došla SMS poruka da paket stiže. Fora je bila u tome da je moj imenjak i prezimenjak reklamirao proizvod, a onda su oni, ne misleći, taj proizvod vratili meni. Valjda sam se po imenu i prezimenu prvi našao u sustavu. Na kraju sam sam našao njegov broj gore na reklamacijskom listiću te ga kontaktirao i našli se u ZG. (meni bilo usput, a njemu skoro pa doma).
Ali ako ćemo relano, gledajući taj reklamacijski list, moj imenjak je samo i stavio ime i prezime te broj telefona. Mogao je i on još dopisat adresu i td. Tu je i on kriv s jedne strane, dok s druge strane oni koji nisu mogli provjerit po narudžbi.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

vlatko11

Od moje strane samo pozitivna iskustva. Jedan puta sam ja krivo naručio i putem njihovog chata smo riješili problem u par minuta. Tako da nemam što loše reći.