servis u ovlaštenom

Autor Gillet, 09 Travanj 2019, 08:47:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gillet

pozz, eto, na lanciji od bolje polovice upalila se obavijest da je vrijeme za servis,, auto kupljen lani, 24. travnja,,,veli Auto Prikratki u vž da servisno zadovoljstvo stoji oko 1300 kunaÅ¡a,,,  za par filtera i manje od 3 l ulja,,, muchos pesos,, bar mi  se tak čini,,, te selenie koja ide u lanciu ima u vž po pristojnoj cijeni,, no majstori iz prikratkog kategorički odbijaju da ja donesem svoju seleniu,,moram baÅ¡ kod njih platit,,, ima li i zna li ko za ovlaÅ¡teni servis u okolici a da nije gulikoža ?(ako tak nekay uopće i postoji)  tnxxxx :speechless-smiley-038:

AntonioK

Ja u ovlašteni donesem svoju Seleniu(100kn sa karticom) samo kod njih uzmem filter ulja i još mi pukne pečat u knjižicu.Inaće im je sat rada 220kn

Miha.

To je fer cijena, nemoj cjepidlačiti.

Gillet

1300 je fer cijena? cool.. fer cijena je kod bauera ,zabok,780 kuna,sad se čuo s njime....dakle ,više od 500 kuna jeftinije enego kod prikratkog,,,

Miha.

Super onda :ok: Mislim za punta je cijena oko 1300kn.

filter zraka ~100
filter ulja ~50
filter kabine ~100
ulje ~330
dijagnostika ~100
rad~400
mislim da ti pregledaju auto i podmažu šta treba

topolino

muchos dineros.
npr. za moj accent u ovalstenom 600kn sa svim njihovim materijalom s time da ti ide podesavanje zadnjih kocnica, pregled tekucina i preporuka aventualnih naknadnih zahvata, ako se pokazu defekti kod pregleda ovjesa i motora.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

MADmax23

Citat: Miha.  u 09 Travanj 2019, 11:44:15
Super onda :ok: Mislim za punta je cijena oko 1300kn.

filter zraka ~100
filter ulja ~50
filter kabine ~100
ulje ~330
dijagnostika ~100
rad~400
mislim da ti pregledaju auto i podmažu šta treba
pregledaju auto i podmažu šta treba!?
pa sta imaju podmazivat?
rad 400kn za odšerafit jedan imbus,skinut filter,natocit ulje. ma bagatela.za tu cijenu dobis ruke za veliki servis

gandi

Ovlasteni servisi rade po satnici koju im propisuje brand kojeg zastupaju i tu nema nikakve mudrolije.
Znaci, ako FCA kaze da promjena 2-3 filtera i gravitacijsko curenje ulja vremenski traje 2 sata onda se ta dva sata i naplacuju.
Bar to tako u uredjenim sredinama funkcionira.

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Antonijo

Fina cifra za izmjenu ulja  :kidam:
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Gillet

Citat: gandi  u 10 Travanj 2019, 10:00:03
Ovlasteni servisi rade po satnici koju im propisuje brand kojeg zastupaju i tu nema nikakve mudrolije.
Znaci, ako FCA kaze da promjena 2-3 filtera i gravitacijsko curenje ulja vremenski traje 2 sata onda se ta dva sata i naplacuju.
Bar to tako u uredjenim sredinama funkcionira.

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk
ok,,kak onda tak velika razlika izmeÄ'u dva ovlaÅ¡tena servisa? 500 kun nije zanemarivo,,barem meni

AntonioK

Citat: Gillet  u 10 Travanj 2019, 10:44:00
ok,,kak onda tak velika razlika izmeÄ'u dva ovlaÅ¡tena servisa? 500 kun nije zanemarivo,,barem meni
Nekima triba 2 sata za prominiti ulje i filtere,a sat rada je... :to:

Gillet


Mike20

Niš čudno za AutoPrikratki.
Nažalost radi garancije moraš.
Nemaš kaj razmišljati, idu k Baueru, nebuš 100kn goriva potrošio, nekih 120 km sim i tam

K njemu idem samo po kupiti neki dio koji nigdje drugdje nema.
Ostalo ni blizu.

dinko1981

Citat: gandi  u 10 Travanj 2019, 10:00:03
Ovlasteni servisi rade po satnici koju im propisuje brand kojeg zastupaju i tu nema nikakve mudrolije.
Znaci, ako FCA kaze da promjena 2-3 filtera i gravitacijsko curenje ulja vremenski traje 2 sata onda se ta dva sata i naplacuju.
Bar to tako u uredjenim sredinama funkcionira.

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

U sredjenim drzavama ljudi imaju place kojima si mogu priustit takve egzibicije...

MADmax23

Citat: dinko1981  u 10 Travanj 2019, 16:06:53
U sredjenim drzavama ljudi imaju place kojima si mogu priustit takve egzibicije...
sve stoji ali ja sam isao na servis u SLO i tamo dok mi auto na servisu dobim njihovo test vozilo,ako treba zamjeniti kakav dio pitaju me hocu orginal ili zamjenski (kazu naravno cijene) ako hoces mozes biti u radioni uz SVOJ auto,itd..
a ne lopovi kod nas (svaka cast izuzecima).
zato ides u ovlasteni dok je garancija MAKAR da se nes sjebe pokusat ce se izvuc na neke druge stvari (ako je veci kvar) a s druge stvar gledajuci racunica je ova (kod novog auta):
ides dvije godine u ovlasteni radi garancije da nebi bila kakva tvornicka greska.
ostale servise radis kod svog majstora i ustedis po servisu sigurno 700kn.imas tri,cetiri servisa i ustedis 2100-2800 i to imas za nedaj boze kakvog kvara.
jer ako imas novi auto nema mu se sta desiti.tako da je to sa garancijom bezveze.