servis u ovlaštenom

Autor Gillet, 09 Travanj 2019, 08:47:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gillet

ima nekay i u tome,,,,potpitanje,da ne opiram novu temu,, danas je draga ranila lanciu(njezine riječi,čak se i plakala :sad-smiley-001:)  zagrebla zadnji blatobran,,ni jajko,, imali kakav vosak ili stick da to malo  pofarbam ,crna plastika se dost vidi na crvenom,,,,,

Mike20

Kod nas jedino Bertol.
Nakon mojih iskustava s Prikratkim, Bertolu bi za isto platio i više, samo za inat Prikratkom jer nije čovjek ( voditelj servisa) da ne budem vulgaran

Gillet

nažalost, bertol nije više ovlašten za lanciu

niko33

Ja sam legi s posla prije mjesec dana narucil komplet Mahle filtere oznacil ih “neprimjetno” i poslal ga sa Tipom pod garancijom Stipici na servis i uz malo natezanja ga je uzel,uredno ovjeril i čak zamjenil za razliku od zadnji put kad je gledal auto u dvoriÅ¡tu na parkingu dva sata da im proÄ'e norma pa da može pokupit auto a filter zraka ispuhan zrakom a ostalo ni dirnuto-osim svježeg ulja(kojeg-to samo oni znaju).

Od price kaj su njemu napravili se ogradujem jer je rekla kazala ali ja sam za njih pisal ranije sa dobrim iskustvima(Stilo na računu 180000km- u kompu 300000- kao nisu znali....možda nemaju dijagnostiku za Fiat, pa do zamjene kočionih obloga kad mi je nakon dva dana pedala propala i ne koči i ne koči - nakon cca 15 km i pedesetak km je nest sjelo na mjesto i auto je pocel kocit).
Suma-sumarum niti ja ti ne mogu pomoć ali te mogu upozoriti da pripaziš ako ideš tu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gillet

Na koji se servis odnosi tvoj post? Ne znam ko je Stipica... :nod:

niko33

Prikratki vz


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gillet

u ovih godinu dana kolko žena ima lanciu, o prikratkom nisam čul niš dobro,, tak da definitivno idem na servis u zabok,,,,,

Mike20

Nije Stipica, Stevica je  :roll2:
Kad sam ja imao s njima loša iskustva, tek poslije sam čuo-kaj to nisi znao

Ovo za ogrebotinu-ak nije jako duboko, ak je samo lagano bezbojni oÅ¡tećen, da se ispolirati, ako je malo dubljee, vodobrusni 2000 lagano proÄ'eÅ¡, pa poliranje


Gillet

znam za tvoja loša iskustva,, lak je zagreban do plastike, tj. do crnog,, plastika,,,,

Mike20

Možeš samo prikriti ak je par crta s tankim kistom i bojom. Ak su baš strugotine, samo farbanje

Gillet


John

Ima li itko iskustva sa Karić automobili servisom?

Sent from my BV7000 Pro using Tapatalk


John

Citat: John  u 14 Travanj 2019, 09:01:54
Ima li itko iskustva sa Karić automobili servisom?

Sent from my BV7000 Pro using Tapatalk
Evo da sam sebi odgovorim. Karić odabrao iskljucivo jer nude uslugu zamjenskog vozila, posto bez auta nisam mogao biti za vrijeme servisa.  Dobio bahati odgovor samo: "ne radimo sa doneÅ¡enim dijelovima. " 
  Kako meni to znači puno za procjenu, eto ni ja ne radim sa takvima pa se nisam dalje ni javio gospodi prinčevima koji ne rade sa  dijelovima koje proizvoÄ'ač propisuje. Samo s onima na koje ide 300  â,,... marže jer se na njih moze dati kvazi garancija.

Problem bit bez auta rijesen. Tako da su postali nebitni u cjeloj prici..i da nije rijesen.preso bi si preko noge prije nego otiso negdje di za novce dobijem razgovor s čobanom


Sent from my BV7000 Pro using Tapatalk


John

Veliki servis odraÄ'en kod MrkÅ¡e. Sto se tice cijene sve ok, moguc i dogovor.
Stavljaju sve Shell unutra pa treba ponijeti svoja ulja ako vam je to bitno.
Jedino sto mi je zgrebo oba fara i gornji dio branika (iznad znaka) kako su se naginjali nad motor. Ja cu pretpostavit da zaÅ¡titna koža koja se stavlja na taj dio nije ispuhana od čestica prije stavljanja na auto, ili je nisu ni koristili. Ostalo ok. Budem ga preljepio cijelog pig trakom sljedeci put , jer kazu  da nisu oni naravno. Tu nema smisla raspravljat je il nije.

Sent from my BV7000 Pro using Tapatalk


MADmax23

u p.m.!!
to je nešto šta me isto ubija.srecom nisam još to doživio ALI kosa na glavi mi se digne ako u onak zmazanom kombinizonu sjedbe u auto a da nije stavio zastitu i još ak ne opere ruke!!
btw kakve su cijene kod njega (mrkše)