servis u ovlaštenom

Autor Gillet, 09 Travanj 2019, 08:47:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

John

Pm

Sent from my BV7000 Pro using Tapatalk


Memphis

Citat: John  u 28 Travanj 2019, 14:48:20
Evo da sam sebi odgovorim. Karić odabrao iskljucivo jer nude uslugu zamjenskog vozila, posto bez auta nisam mogao biti za vrijeme servisa.  Dobio bahati odgovor samo: "ne radimo sa doneÅ¡enim dijelovima. " 
  Kako meni to znači puno za procjenu, eto ni ja ne radim sa takvima pa se nisam dalje ni javio gospodi prinčevima koji ne rade sa  dijelovima koje proizvoÄ'ač propisuje. Samo s onima na koje ide 300  â,,... marže jer se na njih moze dati kvazi garancija.

Problem bit bez auta rijesen. Tako da su postali nebitni u cjeloj prici..i da nije rijesen.preso bi si preko noge prije nego otiso negdje di za novce dobijem razgovor s čobanom

Sent from my BV7000 Pro using Tapatalk


Tebi možda bahato i neshvatljivo ali meni potpuno razumljivo od kad sam sebi sve šarafim. Ako očekuješ neku garanciju na radi meni je to ok pogtovo u današnje vrijeme kad dijelove radi svaka seoska zabit. U maržu ne ulazim.

John

Citat: Memphis  u 09 Svibanj 2019, 15:57:54
Tebi možda bahato i neshvatljivo ali meni potpuno razumljivo od kad sam sebi sve šarafim. Ako očekuješ neku garanciju na radi meni je to ok pogtovo u današnje vrijeme kad dijelove radi svaka seoska zabit. U maržu ne ulazim.
Sve se moze rec na dva nacina. Uljudno i neuljudno. Da je bio pristojan, mozda bi ga doživio skroz drugacije. Isto mi je i MrkÅ¡a rekao al ljudski pa smo se opet dogovorili. I iako mi je zgrebo auto budem se vratio, naravno obljepljen.  Stvar je u biti samo u pristupu. Jer na kraju krajeva ja  placam njegov rad svojim novcima. Nismo mi ovce zajedno cuvali. Da nisam ljen otiso bi mu samar zaljepit pa bi drugi put mozda bio pristojan prema strankama. Profesionalizam, temelj svakog posla

Sent from my BV7000 Pro using Tapatalk


Gillet

u subotu idem sa lanciom do bauera na redovni servis,,,,,pa bum videl kak stvari kod njih stoje...

Memphis

Citat: John  u 09 Svibanj 2019, 16:38:14
Sve se moze rec na dva nacina. Uljudno i neuljudno. Da je bio pristojan, mozda bi ga doživio skroz drugacije. Isto mi je i MrkÅ¡a rekao al ljudski pa smo se opet dogovorili. I iako mi je zgrebo auto budem se vratio, naravno obljepljen.  Stvar je u biti samo u pristupu. Jer na kraju krajeva ja  placam njegov rad svojim novcima. Nismo mi ovce zajedno cuvali. Da nisam ljen otiso bi mu samar zaljepit pa bi drugi put mozda bio pristojan prema strankama. Profesionalizam, temelj svakog posla

Sent from my BV7000 Pro using Tapatalk


Ne govorim o bontonu ponašanja nego na pravilo vlastitih dijelova. Pristup i odnos sa strankama je sasvim nešto drugo.

John

Citat: MADmax23  u 09 Svibanj 2019, 15:28:47
u p.m.!!
to je nešto šta me isto ubija.srecom nisam još to doživio ALI kosa na glavi mi se digne ako u onak zmazanom kombinizonu sjedbe u auto a da nije stavio zastitu i još ak ne opere ruke!!
btw kakve su cijene kod njega (mrkše)
Uglavnom cijenu znas. Po meni je to prihvatljivo skroz i ima smisla onda i dijelove uzet kod njega, osim ulja. A ovo grebanje, mislom da je svugdje tako. Mehanicari su u pravilu traljavi ( svaka cast izuzetcima pa nek s niko ne uvrijedi)  po pitanju detalja onoga sto nije njihova bransa i tu pomci nema. Njega zanima mehanika i jednostavno ga nemozes usmjerit da gleda Å¡ire. To ce bit tako do kraja svijeta i ljutnja  i svaÄ'anja s njima oko toga su samo pucanje sebi u nogu.
Mozes se zaÅ¡titit (obljepit) prednji dio pa nek se ljuti ko hoce. Gledao sam u bivsoj firmi ove moje.20/20 mehanicara svi to rade i svi ostavljaju masne packe po laku koje kad ostanu na suncu par sati mozes samo ispolirat.  Ako brisu masnocu s auta onda to rade papirnim rucnicima koji grebu lak takoÄ'er. Zato sto njihovo oko to ne vidi,ne znaci da nije tako. I svi uredno tvrde da nisu oni. 3 godine sam to promatrao.OvlaÅ¡teni servis. tako da znam iz prve ruke. 

Moja preporuka svakome je naglasit da ti nikako ne peru auto nakon servisa. Bilo gdje. To se smatra uslugom i standardna je procedura, ali u biti ti nanesu stetu jer je malo tko u tim praonama kompetentan i placen dobro da bi pazio na auto koji doÄ'e jednom godiÅ¡nje ili jednom ikad.

Sent from my BV7000 Pro using Tapatalk


MADmax23

ovo sa packama sam doživio i to u auto hrvatskoj.
više mislim da nas podcijene.mislim da se to nebi desilo da si/smo došli autom 30.000e.

AntonioK

Vidim tu ekipu iz tih"ovlaÅ¡tenih servisa"kako kupuju djelove u Tokiću,Ineju ...  :budala:

Mike20

Naručuju od onih koji imaju stvari na lageru, oem itd. Jedino neke specifične stvari kojih nigdje nema, naručuju sami direkt iz Italije

MADmax23

istina.par puta sam se to uvijerio.još su mi sami znali rec:zvali smo tokić,intercars a naplate ti pod orginal.zaracunaju ruke oho i to je sva mudrost.

Mike20

Pa Intercars prodaje original Fiat dijelove. Jedino je pita je kolko ga platiš u Intercarsu, a isti taj njihov u lokalnom ovlaštenom.
Al tak to funkcionira, zato imaš izbor, od lokalnog fušera, neovlaštene radione do ovlaštenog.
Ili još bolje, ak sam neke stvari isprakticiraš i naučiš slagati.

MADmax23

a vecina zna koji su popusti u intercarsu  :D:
mislim da bi prije reklamaciju rijesio kod "fušera" nego u ovlaštenom (iz iskustva govorim).

AntonioK

I u Tokića se lipi popust ubere 20%,pa pravac neki servis :to:

Mike20

20-25% mi je redovni popust tamo  :grinning-smiley-043:
Tak da je njihov 30+%

MADmax23