servis u ovlaštenom

Autor Gillet, 09 Travanj 2019, 08:47:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

MADmax23

Citat: Mike20  u 13 Svibanj 2019, 16:39:12
Eh, mogao bih ja o Zubaku par genijalnosti, niÅ¡ bolje od Fiatovih servisa  :rofl:
imam i ja još pricu kak sam spusio 6000kn za nista u citroen servisu..
i slazem se sa tim,dobri majstori ne rade za "siću" u ovlaštenom.vecina dobrih otvorila svone privatno ili otisla kod drugih radiona raditi. i btw kada kažem fušer to je odmilja.inace imaju normalnu radionu sa svim alatima,kompjuterima..

gandi

Pa zna se sto se podrazumijeva pod fuser.
Xyz koji servisira aute na crnjaka poslije posla. Kao npr pojedini (bivsi) clanovi ovog foruma.
Specijalizirana radiona (legalna, ne ovlastena) je neato drugo.
Ovlasteni servis je nesto trece.

O iskustvima sa sve tri kategorije mozemo naveliko i nasiroko razglabati i to bi bila neverending story, podjednako o pozitivnim i negativnim.

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

dinko1981

Ja bi bio najsretniji da mogu
1. Svakih 5 do 7 g. (ovisno o garanciji) kupit novi auto
2. Isti uredno servisirati u ovlastenom
3. Ocekivati od ovlastenog kvalitetu usluge i garanciju na razini cijene

ali nemogu nit 1. niti 2. niti 3. I to je realnost vecine u RH

Boxer

Moji su kupili treći novi auto, svakih 10 godina kupuju. S Lancerom je bilo problema jer su nakon 30 dana krepali satovi ali svih 5-6 godina nikad nikakvih zamjerki nismo imali na ovlaštene servise. Da je skuplje nego kod lokalnog je ali da su to neke drastične razlike nisu
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

AntonioK

Evo 20-tak g. servisiram u ovlaštenom,ali mogu reči da znaju zajebati stvari:
kažem da mi nadopunu ulje u t-jeta,a lik  ulije seleniu K.(da je to isto ulje Selenia K.P.E I Selenia K )
Prije par godina mi minja ulje u kočnicama i ostavi mi na haubi otisak svog dlana ( normalno ja kod pitura  i pljunem 700kn)Ima joÅ¡ tih fuÅ¡eraja u ovlaÅ¡tenom,ali *** i dalje idem tamo samo sad sam uz njega :to: