Popravak u ovlastenom servisu-nakon sudara

Autor marracc, 29 Kolovoz 2019, 22:04:42

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marracc

Pozdrav,
imao sam blagi sudar gdje su mi osteceni prednji i straznji branik. Nije mojoj krivicom, lik se zabio u kolonu stojecih vozila na cesti, ja sam bio jedan u nizu. Blatobrani vise, najvjerojatnije da su popucale kopce... Hauba je isto malo spigana, plastika zastite motora takodjer. Htio bi da mi se auto popravi u ovlastenom servisu negdje, gdje ce dodatno utvrdjivati steta ako je jos ima gdje se trenutno ne vidi, naplata u osiguravajucem drustvu.

Zanimaju me vase preporuke, tko ce mi najbolje odraditi posao. Svaki info je dobrodosao! Lokacija: Zagreb i bliza okolica.

niko33

Krpam se kolegi - izvini!!
Zubak ili Bunić u Varaždinu? - Mercedes u pitanju,osiguranje pokriva - nejdem na nagodbu jer ocu original i da se riješi sve!
Zubak daje na tih mjesec dana zamjenskog-to mi treba da ne trebam kupovat nekaj bez veze i navodno stavlja original djelove jer je auto ispod tri godine ali da su mehaničari s Mercedesima na vi a s druge strane Bunic-ovlašteni za Mercedes,isto origigi dijelovi ali nema zamjenskog i čujem da zna biti bahat i da nema prigovora zakaj je ovo lijevo a bilo je desno i je desno u originalu jer tko je to majstor??? Vi ili ja :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mike20

Citat: marracc  u 29 Kolovoz 2019, 22:04:42
Pozdrav,
imao sam blagi sudar gdje su mi osteceni prednji i straznji branik. Nije mojoj krivicom, lik se zabio u kolonu stojecih vozila na cesti, ja sam bio jedan u nizu. Blatobrani vise, najvjerojatnije da su popucale kopce... Hauba je isto malo spigana, plastika zastite motora takodjer. Htio bi da mi se auto popravi u ovlastenom servisu negdje, gdje ce dodatno utvrdjivati steta ako je jos ima gdje se trenutno ne vidi, naplata u osiguravajucem drustvu.

Zanimaju me vase preporuke, tko ce mi najbolje odraditi posao. Svaki info je dobrodosao! Lokacija: Zagreb i bliza okolica.

Ne moraš u ovlaštenom. On će dijelove koji su oštećeni zamijeniti i odvesti nekome drugome na farbanje i naplatiti to duplo više nego da ti to neovlašteni napravi.

Kad dopeljaš auto kod meštra, obavezno pozovi ove iz osiguranja da dodatno poslikaju dijelove koji su ispod oštećeni, a koji se ne vide dok ja auto na kotačima.

Nakon toga popravljaš kako hoćeš, u ovlašetnom, oni ispostave račun osiguranju-i ti nemaš ništa s ničim.

Ili u neovlaštenom, platiš, čekaš ponudu osiguranja, žališ se na prvu cifru, jer obavezno ponude manje

Mike20

Citat: niko33  u 29 Kolovoz 2019, 22:34:11
Krpam se kolegi - izvini!!
Zubak ili Bunić u Varaždinu? - Mercedes u pitanju,osiguranje pokriva - nejdem na nagodbu jer ocu original i da se riješi sve!
Zubak daje na tih mjesec dana zamjenskog-to mi treba da ne trebam kupovat nekaj bez veze i navodno stavlja original djelove jer je auto ispod tri godine ali da su mehaničari s Mercedesima na vi a s druge strane Bunic-ovlašteni za Mercedes,isto origigi dijelovi ali nema zamjenskog i čujem da zna biti bahat i da nema prigovora zakaj je ovo lijevo a bilo je desno i je desno u originalu jer tko je to majstor??? Vi ili ja :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Osobno bijah u Zubaku nekoliko puta, nisam nimalo oduševljen.
Svi koje znam da voze Mercedese, jako hvale Bunića.
S njim nemam osobno nikakvih iskustava

Al u tvom slučaju je svejedno, bitno ti je da je dobro sloeno, a na to ide nekakva garancija