Auto otpad ZG

Autor Miha., 13 Kolovoz 2020, 08:42:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Može neka preporuka za auto otpad u ZG, trebaju mi dijelovi za Fiat Bravo II.
:celebrate:

eLaCiD

Citat: Miha.  u 13 Kolovoz 2020, 08:42:52
Može neka preporuka za auto otpad u ZG, trebaju mi dijelovi za Fiat Bravo II.
:celebrate:

Pogledaj auto otpad Sec na Žitnjaku ili Tomy kod Zaprešićkog mosta, a može i Kela u Trnavi
098  38 77 11
elacid@net.hr

Mike20

Kela nema za Bravo skoro ništa. Nemaš kod nas neki izbor, ko ima, cijepa prave cijene. Bio je jedan prodavač, imao dva razbita t-jet i jtd, al vidim da ih nema više.

Tooutman

I mene zanima ako ima Å¡ta. Pogotovo ti neki s boljom opremom. Onog kaj prodavao jtd i tjet sam nekad zvao jos za tempomat račuciu  pa je htio zlato  za nju s donjim pokrovom. Fer cijene ima čovjek iz dugopolja ESC ali opet ono Å¡to je bilo "upgrade" se skinulo, prodalo ili bacilo. Samo Å¡to je to za nas sjevernjake sve preko telefona ne možeÅ¡ si sam pogledat kod njega.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

skrooz

Isao sam tri puta u dugopolje kod maria, svaki put korektan, slike poslane, sve je bilo kako je rekao, potrudi se i postom poslati ako treba. Realno, sa svakog auta sa dobrom opremom prvo se proda to sta vrijedi, a onda ti ostatak stoji. To sto bi svi sve sto jeftinije, a kasnije prodali za duplo, je najveci problem

Mike20


AntonioK

Citat: skrooz  u 13 Kolovoz 2020, 10:05:59
Isao sam tri puta u dugopolje kod maria, svaki put korektan, slike poslane, sve je bilo kako je rekao, potrudi se i postom poslati ako treba. Realno, sa svakog auta sa dobrom opremom prvo se proda to sta vrijedi, a onda ti ostatak stoji. To sto bi svi sve sto jeftinije, a kasnije prodali za duplo, je najveci problem
Mario je za svaku preporuku :super: