Marea weekend 1.6 - code kljuca

Autor minga, 15 Svibanj 2014, 17:32:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

minga

Pozdrav,

imam jedno pitanje pa ako mi neko moze odgovoriti.

    dakle,otisla mi je centrala koju sam kupio polovnu. Uz nju sam dobio antenu,bravu,plavi kljuc  i nekakvu kutijicu (to je valjda citac koda). Promjenio sam centralu i tu kutijicu. Antenu koja je na bravici nisam ukljucio u tu kutijicu nego sam u nju ukljucio dobivenu antenu i oko nje sam ucvrstio dobiveni plavi kljuc. Problem je u tome sto je na dijagnostici prisutna greska da nije procitan kod kljuca i kada se obrise prilikom ponovnog paljenja auta ona se pojavljuje. Prilikom davanja kontakta uredno se ukljuce sve lampice osim one koda kljuca. Auto normalno upali i vozim se bez problema. Primjetio sam da se pumpa goriva (koja se prije ukljucivala odmah prilikom davanja kontakta) sada ukljucuje otprilike dvije sekunde nakon davanja kontakta. Isto tako mogu maknuti onaj kljuc koji sam stavio pored antene i upaliti auto bez problema. Ni u kojem slucaju se ne pali zuta lampica code kljuca. Interesira me da li takvo paljenje auta moze u nedogled ili ce radi toga sto ne cita code kljuca jednostavno doci do toga da ga vise necu moci upaliti.

Pozdrav

kiky776

možda je dekodiran ecu (centrala)
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

minga


fiat bravo

Vjerovatno je dekodirana centrala,saznat možeš tako da kod ključara napraviš obični ključ bez coda i probaš s njim upalit
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

the-rider

odspoji centralu od koda i probaj upaliti, ako pali nema koda
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.