Bravo 1,6 16v -- ne okrece kljuc

Autor Oggy, 14 Kolovoz 2014, 08:53:16

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Oggy

Svako malo mi se desi da ne mogu okrenuti kljuc i upaliti auto. Sad me je pocelo sve više zaj.... i skoro svaki put mi treba par min da upalim auto....
Ne znam jer to brava otišla ili?
Ako je netko imao slicnih problema možda...

dox666

kod mene se slična stvar dešava skoro svaki put s tim da mi treba max do minut da ga upalim. u mom slučaju je problem u volanu tj moram volan micat malo lijevo desno dok ne popusti. probaj tako

Oggy

budem probao.... ono gurnem kljuc i ne mrda... isto kao da mi je volan zakljucan

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

draĹžen.os

Defitivno brava ili izlizan ključ. Ja sam imao isti slučaj na seicentu. Rastavio bravu, izvadio listiće iz brave
i brava radi. Samo što onda možeš sa svakim ključem da pališ auto i kad je upaljen možeš ključ izvaditi van. Bolja (skuplja) opcija je otići kod ključara koji to može srediti(rastavi bravu očisti te listiće podmaže i sve ponovo sastavi)

the-rider

ne treba vaditi listice, samo ih isturpijas da stoje lijepo ravno kad je kljuc unutra
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

bravo 16v

To se i meni dogada ali ja jos na trzaj i mogu okrenit ali nekad sm i po 5 min patim da upalim auto.tako mi steka i za zakljucavanje brava na vozacevim vratima

Oggy

Probao sam drugi kljuc i on mi malo manje Å¡teka... znaci da je i brava i kljuc malo u banani...
Mislim da budem samo te listice probao izvaditi / izbrusiti, mislim ne dira me kaj mogu sa bilo kojim kljucem upaliti... tak i tak ga nitko ne bude ukrao  :resp

the-rider

da se quotam...

Citat: the-rider  u 14 Kolovoz 2014, 22:15:49
ne treba vaditi listice, samo ih isturpijas da stoje lijepo ravno kad je kljuc unutra
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.