Bravo 1.6 16 usisne grane

Autor Miha, 22 Listopad 2014, 11:12:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha

Jel zna netko dal ima kakve razlike u usisnim granama od onog sa aluminijskom do onog sa plasticnom usisinom granom...zanima me dal pase od motora koji je imo aluminskoj usisnu granu na motor koji ima plaszicnu usisnu granu,dal se da preselit grane ili ima kakvih komplikacija???

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Miha

ok  onda otpadaa ta solucija :D...a da se ubacuje taj drugi motor koji ima plasticnu granu a prije je bio sa aluminskoj motorni struje su vjerovatno razlicite a dal ima jos kakvih razlika osim motorne struje

topolino

ubiti razlika je sto na alu imas jednu rupu viska jer na plasticnoj verziji map i iat su u istom kucistu.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

dox666

ja sam to radio samo obrnuto..ubacio sam stariji motor sa alu granom umjesto novijeg motora sa plasticnom. ima dosta kemije nije samo razlika u struji u tim gore senzorima itd. pricam napamet sad al znam da nije ista struja ni kod senzora temp vode, imas 2 lambde kod novijeg motora, knock senzor i ima jos nesto al ne mogu se sad sjetit. ako hoces imam motor sa plasticnom granom izvaden pa ti poslikam sve razlike  ;)

Miha

ma netreba nabavljen motor sa alu granom najbolje bez previse kemijanja