Veliki servis 1.6 motora -generalka

Autor pekar, 23 Siječanj 2015, 12:25:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pekar

Pozdrav,
zanimalo me sljedeće, vozim bravo 1.6 16v, 97-mo godište, sa plinom i 218t km prevaljenih, pa sam mislio možda odradit na njemu neki veći servis da znam kaj imam sljedećih par godina.
Ono što mene zanima je isplativost same investicije jer motor ne troši ulje i dosta fino povuće, pa mi ga je žao umiroviti?
ili možda uzeti drugi motor, ali to mi je rizik jer je to opet mačak u vreći, tj. neznam što kupujem, a opet nema "pripremu za plin(neznam da li ima veze to)


i ono što me još zanima da li ima neko nekoga za preporučiti za lakiranje(trebao bi komplet prednji kraj polakirat: branik, haubu i oba blatobrana),a li da je u nekoj razumnoj cijeni?
kak taj svemir i sve to?
Suha krpa na dnu mora, a i ne mora!

M.P.

ako motor ne troši tekućine i fino vuče, ne diraj ništa i vozi


kiky776

Napravi veliki servis i piči dalje, izmjeri kompresiju, ako je dobra ne diraj niš i nećeš imat problema
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

pekar

Gdje bi čovjek mogao ići na mjerenje kompresije? Pričamo o području Zagreba/centar
kak taj svemir i sve to?
Suha krpa na dnu mora, a i ne mora!

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

alstajdu

Ako ne troši ulje i fino vuče nemaš šta dirat.Napravi redovan servis ( svjećice remenje ulja i filteri ) i samo vozi.Ako odeš kod nekog muljatora utrpat će ti nepotreban popravak.
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!