marea jtd 105 ventilacija

Autor MLAĐO, 07 Veljača 2015, 20:01:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

MLAĐO

 imam problem sa onim prekidacem sto namjesta polozaj kako da puse ventilacija....
prije nekoliko dana mi je pocelo zapinjati kad bi trebao prebaciti sa prednjih luftera na polozaj sajba ili sajba +noge,onda bi mi tesko islo ali uz malo sile bi prebacilo.....onda sam jednom malo jace okrenia i od onda mi uopce ne moze odvojiti polozaj da puse samo sajba nego mi na oba polozaja puse sajba +noge....
imam osjecaj kao da je preskocia zupcanik i ne otvara vise klapnu jer mi na lijevu stranu nece do kraja okrene....
jel imao ko ovakvog iskustva?!
:help:

topolino

Negine ti rastavljanje. Pogledaj dali sa bokova kod nogu mozes vidjeti poluge i sajle pa ih probaj pokrenuti rukom.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

MLAĐO

hah,znaci sve van? :wip :facepalm:
nisam nikad rastavlja onu konzolu pa mi daj koji savjet na sto da pazim prilikom rastavljanja,tipa kopce.....
da ne bi trca na otpad ili u ducan po novu plastiku... ;D
zahvaljujem na odgovoru...

Green Punto

imas sarafice ovjde gdje sam ti na slici oznacio to su imbusi ne znam tocno koji broj, uglavnom manji su....ispod ovog kruga od ventilacije imas jedan, moras traj krug( gdje pise 0.1,2,3,4) lagano povuci prema sebi jer je ispod njega sarafic, na ovim tipkama od maglenki i grijaca imas sa svake strane po sarafic, tu di si pokazuju stelice znaci na samim krajevima, uzmes mali ravni sarafciger i maknes te dvje krajnje plastike i ispod su sarafici.....imas dva sarafica sa donje strane, osjetiti ces rupe dole ili se sagni i vidjeti ces ih...
moras maknit palstiku od radija i izvaditi radio jer ce ti smetati svakako, a iza te plastike imas dva ili cak 4 nisam siguran kod mene su 2, ako imas tvornicki radio i on ide dolje sa ravnim sarafcigerom mislim da se samo izcupa van...imas dva Ä'eka koji idu na ove prekidace od maglenki i to je vise manje to, nije nista komplicirano..




print screen windows xp
Cuore Sportivo   :wiii:

MLAĐO

Citat: Green Punto  u 08 Veljača 2015, 19:16:07
imas sarafice ovjde gdje sam ti na slici oznacio to su imbusi ne znam tocno koji broj, uglavnom manji su....ispod ovog kruga od ventilacije imas jedan, moras traj krug( gdje pise 0.1,2,3,4) lagano povuci prema sebi jer je ispod njega sarafic, na ovim tipkama od maglenki i grijaca imas sa svake strane po sarafic, tu di si pokazuju stelice znaci na samim krajevima, uzmes mali ravni sarafciger i maknes te dvje krajnje plastike i ispod su sarafici.....imas dva sarafica sa donje strane, osjetiti ces rupe dole ili se sagni i vidjeti ces ih...
moras maknit palstiku od radija i izvaditi radio jer ce ti smetati svakako, a iza te plastike imas dva ili cak 4 nisam siguran kod mene su 2, ako imas tvornicki radio i on ide dolje sa ravnim sarafcigerom mislim da se samo izcupa van...imas dva Ä'eka koji idu na ove prekidace od maglenki i to je vise manje to, nije nista komplicirano..




print screen windows xp
:resp zahvaljujem na uputama....

MLAĐO

VENTILACIJA RIJESENA,ZAHVALJUJEM CLANU GREEN PUNTO NA POMOCI!!!
MOZE LOCK!!!! :bis:

Green Punto

Cuore Sportivo   :wiii: