Fiat Brava 1,6 SX - problem sa paljenjem

Autor Hrcho, 24 Veljača 2015, 09:37:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Hrcho

Pozdrav svima!

Jutros krećem na posao, krenem upaliti moju Bravu, zavrti 2 x i tajac.. Reko, ok: valjda sam ostavio nesto preko noci upaljeno.. Pregledavam  i niÅ¡ta.. Sve uredno ugaÅ¡eno bilo... Od kada sam ga kupio (nekih 3 tjedna) palio je "na nokat"..

Ako se akumulator ispraznio usljed necega ok (ali čega nije mi jasno??).. ili ako je star, opet ok (ne znam jer sam auto kupio nedavno).. Nisam ga jos provjeravao jer sam jurio na posao..  MeÄ'utim, brine me sljedece:

1) nisam nista ostavio upaljeno, a on je polumrtav.. moze li biti neki drugi kvar u pitanju? (cisto da se znam pripremiti, ako nakon punjenja ili paljenja na kleme opet bude gnjavio.. ili da ne kupujem novi akumulator bezveze)..

2) cuo sam da fiati imaju automatsko gašenje struje (svjetla, radio i ostalo) nakon nekog vremena.. probao sam ostaviti radio upaljen bez kljuca cca. 5 min, ali se nije ugasio sam od sebe..

Ispricavam se ako je tema vece negdje načeta.

Hvala unaprijed!  :)

AntonP

Napuni akumulator, probaj upalit i odi kod nekog da ti ga ispita. :good: Da se svjetla i radio gase sami to nisam još čuo. :neznam:

Hrcho


patmat

Svjetla se negase sama ali orginal radio DA.
Sve je lako kad si mlad.

topolino

Zanimljivo na puntu mk1 i mk2b kada okrenes kljuc radi samo truba i sva 4. Pozicija, radio se ugase kljucem.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: