fiat bravo JTD konektor

Autor simpatico, 10 Svibanj 2015, 22:45:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

simpatico

http://s1198.photobucket.com/user/trebinjac1/media/IMG_1194.jpg.html?o=0
http://s1198.photobucket.com/user/trebinjac1/media/IMG_1193.jpg.html?o=1

ljudi,zna li neko od čega je ovaj kabal.Nešto sam radio danas na autu(mijenjao filter nafte)i našao ga ištekanog.Nisam ga ja počupao.Ko zna od kada tako stoji.Nisam ništa u radu motora primjetio čudno

simpatico

da napomenem da ide uporedo sa kablom koji vodi na filter nafte

tom1961

Po debljini žica mogao bi biti kabel koji vodi na grijač filtera nafte. Možda nemaš taj grijač pa je kabel tu za neku drugu verziju.

A onaj drugi kabel na filter, od čega je taj? Može, naime, biti, da je drugi indikator vode. A možda je i ovaj za indikator vode, a ti imaš spojen grijač :neznam:

U svakom slučaju, ako idu dva kabela, jedan je za grijač, a drugi za indikator vode. Deblji je za grijač.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

simpatico

moguće,ali gdje ga uštekati?

tom1961

Pa ako nemaÅ¡ grijač, onda ga ne trebaÅ¡ ni uÅ¡tekati. Ne bi bilo prvi put da auto ima "viÅ¡ka" žica, jer su instalacije u kompletu i ugraÄ'uju se viÅ¡e-manje standardizirane za viÅ¡e tipova automobila. Očito je kod tebe taj kabel predviÄ'en za neki drugi model s viÅ¡e opreme.

Možda je prije bio zavučen iza filtera, pa ga nisi primijetio, kad si promijenio filter, izvukao se.

Ali pogledaj oko cijelog filtera, gore na kućištu, možda ti je negdje iza kakav konektor gdje ga možeš ubosti. Kod mene na Astri su ta dva konektora bili jedan iznad drugog, gore je bio senzor za vodu, a ispod njega grijač, a ispod svega toga filter. No, to je bio Opel, ovdje dizajn može biti sasvim drugačiji, makar su na više-manje svim dizelašima filteri goriva i kućišta jako slični.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

simpatico

hvala lijepa,baš ću pogledati.LP

Antonijo

Mislim da je to konektor od grijača goriva  :ok:
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE