bravo 1.9 td 100 skosa,bjeli dim

Autor tomek56, 28 Svibanj 2015, 02:55:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tomek56

imao sam problem sa puknutom glavom i glupog mehanicara ,ugl.  ustanovili smo da mi je pukla glava i nakon cjelog procesa sa vracanjem te iste glave nazad i potrosenih novaca jer  po njemu nije trebalo tlacit glavu i nakon kupovine druge glave i repariranja iste i puno uzalud bacenog novca  prilikom slaganja auta taj isti mehanicar mi je slomio premost na dizni i ja sam kako nisam mogao vjerovat uzeo drugu polovnu nakon vucne sluzbe i promjene mehanicara kad mi je covjek slozio auto rekao mi je da odem do bosiste da malo to sve pogleda pregleda i nastela jer da dizne dosta cekicaju sto nije bio slucaj prije  to sam i napravio otisao sam do bosiste koji mi je rekao da su mi malo opali pritisci na diznama ali da je jedna bila jako losa na nekih 124 br kaze ali da ih je on sve digao na 150 i stavio ga u kasno paljenje jer inace se cuju jace i da sada malo teze pali ali puno ljepse radinakon toga ja sam jos promjenio filter nafte i ocistio plovak urezervaru poslje sam skuzio da dovod  zraka do turbine nije bio spojen nego otpojen kod senzora zraka i to sam spojio i uglavnom nakon bosiste mi se pocelo dogadzat da mi auto pocne skosat i baca bjeli dim i kad otvori turbinu prestane ali nejde  to mi se desava ponekad malo cesce u zadnje vrijeme nekad ga upalim sve ok i auto leti ide ko zmaj  i pocne skosat prije ili poslje i onda nejde dobro uz to mi se potrosnja povecala dosta 25 litara 250 prije 400 tinjak koji km gore dole  i sad se taj bosista lakse pravi lud a neznam kod koga u ri bi mogao otici  da mi to pogleda  ili po vasim iskustvima ako se kome desavalo sta slicno navalite hvala na citanju ove knjige

Delta TD

Hehe,, koji je go bosista da nije skuzio da taj auto ima el. Regulator kuta paljenja na bos, t.j. Lukas pumpi i na vecini tih motora to radi ***,, auto promjeni kut paljenja i onda cekica i trokira,,
098871798

tom1961

Citat: tomek56  u 28 Svibanj 2015, 02:55:03
hvala na citanju ove knjige
Tomek, imenjače, samo jedna dobronamjerna primjedba: jedva sam pročitao ovo što si napisao, daj malo upotrijebi točke, zareze i poneko veliko slovo. Jer, ako govoriš tako kako pišeš, bojim se da te jako malo ljudi na svijetu razumije.

:ok:
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

buzz11

Citat: tom1961  u 28 Svibanj 2015, 09:33:16
Tomek, imenjače, samo jedna dobronamjerna primjedba: jedva sam pročitao ovo što si napisao, daj malo upotrijebi točke, zareze i poneko veliko slovo. Jer, ako govoriš tako kako pišeš, bojim se da te jako malo ljudi na svijetu razumije.

:ok:

:ok: bas sam se dobro namucio dok sam procitao tekst
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

Antonijo

I ja se namučih dok sve pročitah  :bounce:
Spomenuo si  potroÅ¡nju od 25 litara Å¡to je puno previÅ¡e, s tom potroÅ¡njom auto bi morao crno dimiti iz auspuha. Provjeri da auto ne gubi gorivo na nekom crijevu, bijeli dim može biti od prisustva vode u cilindru (provjeri da li auto troÅ¡i vodu, budući da si spomenuo kako si imao loÅ¡eg majstora) ili ako auto negdje vuće zrak na dovodu goriva prema pumpi goriva.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

huan

htio je reci da je prije radio 400km a sada radi 250km sa 25l nafte
Ĺ˝ene imaju problem na svako rjeĹÄ,,enje!!!

tipo 1.7d

Bijeli dim može biti ako je napuko koji lajtung izmeÄ'u pumpe i dizne

poslano s...


topolino

da se ubacim malo. Bjeli dim je zato sto se kasno ubrzgava gorivo i onda se dorivo gotovo nezapali. Pomogne malo kada turbo zafila, ali sve je to niš.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: