Fiat Marea 2.4 JTD gubi snagu nakon 2.500 okretaja

Autor ante_crni, 02 Listopad 2015, 01:29:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ante_crni

Konačno nakon potrošene hrpe novaca popravljen..otišao procesor u kompjuteru..i stavljen chip na 160ks..ali nažalost lamela proklizava ali to ce biti riješeno uskoro..popravak 96KM(400kn) u bihaću
;) :P

Antonijo

Citat: ante_crni  u 17 Veljača 2016, 21:13:20
Konačno nakon potrošene hrpe novaca popravljen..otišao procesor u kompjuteru..i stavljen chip na 160ks..ali nažalost lamela proklizava ali to ce biti riješeno uskoro..popravak 96KM(400kn) u bihaću

Sad ima snagu i okretni moment kao sotona, baš zločesto...

:super: :good: :bravo :kidam
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

ante_crni

;) :P

kemba

si ga videl
od svih mehanickih sranja tebe jedan mali digitron zafrkavao....

bitno da si rijesio problem
hvala bogu

imao sam takav auto... brutala... nakon dvije godine klanja i ubijanja divlje voznje prodan i jos uvijek vozi taj stari motor je nepoderiv
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

ante_crni

;) :P

ante_crni

kupio sam 3 senzora protoka zraka po 700-900kn,bio kod 4 mehaničara i 3 električara,chipirao,provijeravao turbinu i reparirao ju,potrošio 5mj u raskopavanje i ponovno slaganje svako malo kad si se sjetio sto bi moglo biti al ecu drugi nebi našao da si bog..a i glupo zvat nekog s oglasa da probam zamjenut ecu haha..i konačno u bosni čovijek riješi problem za bagatelu.al stvarno je ugodan za vozit,bijesan i zvuk fantastičan.nije kao golfovi dizeli da čekića kao da je ostala gedora u cilindru...samo jedino sto nije tvornčki radio sad nzm dali bi funkcionirale komade na volanu dal bi se dalo kako spojit
;) :P

Antonijo

Ako imaš adapter možeš imati komande na volanu bez obzira što njie orginalni radio.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

franjo-fritz

Imas u metrou jvc radio, usb nema cd sa adapterom za komande na volanu radio je 350kn mislim
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks