Fiat bravo elektronika problem

Autor Tosa007, 22 Studeni 2015, 15:45:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tosa007

Pozz novi sam na forumu imam specifican problem znaci da pocnemo kupio sam nedavno fiata bravo 1997 godina ljubav na prvki kilomerltar ali cim sam doso kuci krenili su problemi odjednom mi se ugasi instrument tabla malo pogledam osigurace vidim crko a10 u doljem redu s lijeve strane treci po redu zamjene radi citavih pola sta i opet crkne sljedeci dan ocu upalit auto nece kad za divno cudo alternator izgleda neradi napunim akumulator skinem klemu auto se ugasi znaci alternator 100% nadalje nisam uspio rijesit problem osiguraca toga zasto crkaje kad on crkne nerade stop svjetla rikveric svjetla i tabla otkacavo sam tablu i svjetla sa djeka ali opet pukne osigurac

Tosa007

Stavljo sam cak i 30a ali opet pukne jedino da stavim komad armature :yahoo:

markohemarko

Nešto ti je u kratkom spoju ili šlusu i naprotiv nebi ti preporučio stavljati osigurače nego ga maknuti i naći problem zašto pregore prije nego ti ne pregori nešto drugo.

Tosa007

E sad do cega bi moglo da bude pregaraju stop svjetla svjetla za rikveric i tabla na osiguracu pise services

ludaman

Citat: tono92  u 22 Studeni 2015, 15:52:38
Stavi jaci osigurac i radit ce , tak je i meni stalno pregorio ali za ventilaciju i stavio sam jaci osigurac i radi odlicno a ako ti alternator ne puni onda ga mjenjaj

Poslano sa mog Htc One M9 koristeći Tapatalk


A jesi mu dao savjet.. :)
Kad mu zgori nesto ozbiljnijie jer taj osigurac nije prekinuo struju ili nedaj boze zapali se auto kaj bu onda?

Tosa,
gledam teme koje si otvorio..
Niti jednom nisi napisao o kojem se autu radi, to sto si napisao da je bravo ne znaci nista. Moras navest motor, godinu proizvodnje..
Gledajuci probleme koje imas. Najbolje rijesi taj auto dalje i kupi si neki normalan (ispravan) auto. Jer dok ovo sve slozis potrosit ces puno vise love nego da si uzeo urednog.
Strujic ce ti uzet masu para da otkloni kemije na struji, kojih ima vise kako kazes.
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

Tosa007

Kupio sam auto s puno problema haha radi se o 1.9 td 1997 godina 74kw svi problemi su krenuli iznenada preko noci

Tosa007

Ma ja sam nesto sam rijesio problema ostao mi je alternator i ovaj osigurac sto izbaciva stopke i tablu

Tosa007

Tono 92 pokusao sam skinut kablove sa.stopki i kontrolne opet puca osigurac sigurno je kraki spoj u kablovima negdje razlog zasto ne vozim autoelektricaru je jer sam imo golfa 1.9 td odveo elektricaru radi kvara na elektro retrovizoru on mi je pokvario pola auta a i bravu sam platio 4000kuna pa se isplati igrat auto elektricara hahah

Tosa007

Citat: tono92  u 23 Studeni 2015, 00:10:51
A neznam onda kaj da ti kazem , probaj redom gledat zice i vidi dali ne pribija negdje , i ja sam svoju platio oko 4000kn s tim da je unutra bila kao apoteka a izvana sam samo pragove promjenio i jos neke sitnice tak da sam ju jeftino i platio i jos regana manje od mjesec dana i kad sve zbrojim popravke itd itd cifra prelazi preko 3000â,¬ i jos nije dosta

Poslano sa mog Htc One M9 koristeći Tapatalk
Tako ce i u mene bit

Tosa007

Citat: tono92  u 23 Studeni 2015, 01:03:59
Bolje nemoj jer za te pare uzmes fiat stilo ili neki drugi auto u tom rangu

Poslano sa mog Htc One M9 koristeći Tapatalk
Pokusat cu sredit ja sam nedam mehanicatima pare

Tosa007

Otiso da mi zamjeni kuglu na mjenjacu on meni zamjeno nove srlene i zajebo mi struju stisnem lijevo ogledalo upali se brisac komedija

Tosa007

Imo golfa 3 td on od njega napravio jugu 45 coral odmah sam ga prodo

Tosa007

Ma dobar je golf jedno 6000kn ulozit i masina

Tosa007

Valja dignut kredit da sredim fijata ahhaha

Tosa007

Nema vode hauba nije ulupljena cini se a branik je los limarija jeextra