ventilato se sam pali

Autor marin48, 11 Prosinac 2015, 13:58:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marin48

Evo pali mi se i pojacava ventilator u kabini sam,to me izluduje,e sad dali je do prekidaca ili da nisu zice  ostecene ??? dali je neko imao takav slucaj.. nezgodno je,pogotovo zimi,Naravno najlakse je izvadit osigurac..,ali nike to to.Molio bin za savijet ako neko zna kako izvadit prekidac,kako se vadi..,,a da se ne skida kompletna istrumentalna ploca,puno puno hvala..

tomozuki

Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

marin48

izvinjavam se Bravo 12,16v  :) nekad se smiri,prodem preko rupe policajca ponovo se pali..,zamijenio bin prekidac ali ne znam ga izvadit..

jtd165

Za skinuti, povuci prema sebi prekidac gdje stelas brzine ventilatora i ispod je jedna vida. Kacavidom izvuci van krajeve modula gdje palis maglenke, grijac stakla i klimu ( kad maknes krajnje maskice ispod su vide ), izvuci radio i odvidaj vide ispod njega. Iznad peoeljare su jos dvije vide. Nakon toga sredisnja plastika ide van pa pogledas ispod sta se dogadja.

Poslano sa mog SM-G530FZ koristeći Tapatalk


marin48

stari puno puno hvala ,komplicirano je ali cu morat :)

marin48

veseli me ca cu i radio na taj nacin izvuci,jer ne dela ,a gambijati,izvuci ne znam..

tomozuki

nabodes mu dvi kacavide, jednu livo, drugu desno i cupas ga van..ako ti ni za radija
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

jtd165

Ili ako je originalni otvoris poklopac di se stavlja kazeta, tamo uhvatis prstima i  cimas i vuces dok kopce ne popuste.

Poslano sa mog SM-G530FZ koristeći Tapatalk


tom1961

Citat: marin48  u 11 Prosinac 2015, 13:58:31
Evo pali mi se i pojacava ventilator u kabini sam,to me izluduje,e sad dali je do prekidaca ili da nisu zice  ostecene ??? dali je neko imao takav slucaj.. nezgodno je,pogotovo zimi,Naravno najlakse je izvadit osigurac..,ali nike to to.Molio bin za savijet ako neko zna kako izvadit prekidac,kako se vadi..,,a da se ne skida kompletna istrumentalna ploca,puno puno hvala..
Da ti nije postavljen na AUTO?
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

marin48

ne ide sa kacavidama,prova sam ne zelim sve polomiti..,nabija sam igle,nozeve,skare.. ali ne gre  van :kmeee

the-rider

prekidac ces jako tesko promijeniti, ima dva vijka iznutra, bar je tako na rucnoj klimi, ali vjerovatno je isto i na automatskoj
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

marin48

ima jedan karomboliran Bravo ,ocerupan ali ploca ,prekidaci su gore pa cu najprije na njemu provat izvuci prekidac..,ako ide glatko javim..

topolino

Ljudi ne baljezgarite ko patke koje trce u maglu. Tom je ljepo pitao: dali je klima na auto modu. Tj. Nitko nije pitao ima li covjek klimu. Ako je ima kakvu? Rucnu ili poluatomatsku? Valjda covjek zna razliku izmedu klima.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

cim mu variraju brzine pretpostavljam da ima   automatsku  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

Ali vlasnik izgleda nezna da ima poluatomatsku :D
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: