Marea 1.6 16v weekend lampicas rucne

Autor Sn4k3, 13 Prosinac 2015, 21:20:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sn4k3

Pozz ekipa,imam pitanje,jel ima itko ikakvu ideju zasto se pali lampica od rucne,i to samo kada je auto na uzbrdici ,dakle pod opterecenje i to ne uvijek ,dali je do spoja ili je posrijedi nes drugo,ja stvarno nemogu dokuciti do cega bi moglo bit  (da odmah izbjegnemo smjesne ,citaj glupe odg rucna je naravno sputena),
svaka ideja savijet je dobro dosao thx ekipa

NeMiran

Mozda ti fali ulja za kocnice u sistemu, mozda ali mozda

Green Punto

Meni se lapmpica od rucne palila i treperila kad bih naglije ubrzavao,taman sam imao veliki servis,promjenite sajle,pakne,ulje u sistemu i vise se nije palila,e sad dali je to imalo ikakve veze sa kocnicama, ne znam..
Cuore Sportivo   :wiii:

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Sn4k3

hm ok to bi znacilo da negdje i pusta posto se pocelo paliti nedavno,a do sada sve uredno ,sutra cu provjeriti dali je do ulja ,sada neki mi kazu da je najvjerojatnije do pakni  al eto pitam da cujem sve ideje

the-rider

ne mora znaciti da pusta, kako se kocnice trose ulje se premjesta iz posude u kocnice
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

tom1961

Tako je. I onda ljudi često naprave greÅ¡ku, doliju ulje i kad idu mijenjati disk pločice, vrate klipiće i ulje se izlije po svemu Å¡to naÄ'e na putu u motornom prostoru. Ulje za kočnice je vrlo agresivno i oÅ¡tećuje boju auta, dakle nakon godinu-dvije na tom mjestu naÄ'eÅ¡ kataklizmu od hrÄ'e i svega ostalog.

Dakle, provjeri pušta li, nakon toga provjeri u kakvom su stanju prednje pločice i stražnje pakne. S time da su vjerojatnije prednje u pitanju, jer kad se stražnje istroše ne ode toliko mnogo ulja iz posude.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

the-rider

a to mi se redovito desava, samo mi daju posla za oprati poslije  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.