bravo 1.2 16v getriba

Autor rockatansky, 24 Prosinac 2015, 18:12:59

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

franjo-fritz

Ako meho vidi rupu u njoj onda je rupa... Tako da ti je badava od punta get. Jer ti od punta pase samo snopovi brzina. Al ne i kuciste... Cak je drugaciji i dif i birač
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

rockatansky


Citat: franjo-fritz  u 27 Prosinac 2015, 18:49:58
Ako meho vidi rupu u njoj onda je rupa... Tako da ti je badava od punta get. Jer ti od punta pase samo snopovi brzina. Al ne i kuciste... Cak je drugaciji i dif i birač

Odlično, znači getriba komplet za Bravo 1.2 i doviÄ'enja. Hvala na strpljenju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

rockatansky

pozdrav svima i svako dobro u Novoj. mali update oko svega ovog. naime, našao sam čovjeka koji ide svaki tjedan u Italiju i donosi dijelove za Fiata, tj. shvatio sam da ga poznajem :) uglavnom, kune se u to da uz male preinake odgovara getriba od Punta. Nisam htio više tražiti i s nikim se nadmudrivati, pa sam ga pustio da ide kod meštra s tom getribom i evo u ovom trenutku je to u fazi sastavljanja. Sad, govore neki da neće odgovarati čašice u koje ulaze križevi poluosovina al da se to lako promijeni sa stare getribe. Tako da evo čekamo što će se dogodit, neki od vas su rekli da će odgovarat, neki ne, pa da vidimo :)

fiat_fan

Je li to kojim slučajem čovjek iz Zadra?

rockatansky


Citat: fiat_fan  u 02 Siječanj 2016, 12:39:49
Je li to kojim slučajem čovjek iz Zadra?

Nije, iz Splita je.


Sent from my iPhone using Tapatalk

rockatansky

pozdrav. sve je odraÄ'eno, getriba je uz minimalne preinake stavljena na Brava. Auto vozi odlično i dobro Å¡alta. ako i postoji nekakvih tehničkih razloga zaÅ¡to ta getriba ne odgovara na Bravo 1.2 16v, u vožnji se niÅ¡ta posebno ne pokazuje. Dapače, meni je bolja i mekÅ¡a sada. Eto, hvala svima na pomoći i savjetima. JoÅ¡ jednom svako dobro u Novoj. Pozdrav

devaST

Vido franjo ipak se nade neki iz splita da ista valja mehanicar. ðŸ˜,ðŸ˜,ðŸ˜,

rockatansky

Citat: devaST  u 03 Siječanj 2016, 13:32:24
Vido franjo ipak se nade neki iz splita da ista valja mehanicar. ðŸ˜,ðŸ˜,ðŸ˜,

U Splitu ima samo jedan mehaničar :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

devaST

Tko bice franjo kad dode u st. Hahahha ne u splitu imaju po meni 3 mehanicara i sva tri su u talijanima. Od ta 3 ja za dva mogu dat garanciju jer samo oni smiju dirat moj auto,a treci mestar koji je odrzava bravo turbo od ivanST

rockatansky

ne znam smiju li se navodit imena, da ne reklamiran :) ali iz mog iskustva, kako mi je otac ima svojevremeno radnju, znam ih dosta i samo jednom dvojici dajem svoje auto. ali jedan je definitivno iznad konkurencije, prvenstveno za LPG, pa dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

devaST

Ovaj moj jedan od dvojice je stara skola toliko stara da i franji otac moze bit :) a ovaj drugi je pomalo steka moje povjerenje i dobar je mladji ali nasljedio posao od oca.

rockatansky

Citat: devaST  u 03 Siječanj 2016, 13:46:45
Ovaj moj jedan od dvojice je stara skola toliko stara da i franji otac moze bit :) a ovaj drugi je pomalo steka moje povjerenje i dobar je mladji ali nasljedio posao od oca.

bitno je da si zadovoljan i da je to šta se napravi dugoročno ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk

franjo-fritz

Vele da vlak sa vagonom voze jos uvjek st-zg.   :lol.  Uveli ga radi mene.. Neki dan podigao smarta a poslao peugota 207 i volva
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

rockatansky


Citat: franjo-fritz  u 03 Siječanj 2016, 14:07:55
Vele da vlak sa vagonom voze jos uvjek st-zg.   :lol.  Uveli ga radi mene.. Neki dan podigao smarta a poslao peugota 207 i volva

:) franjo evo vozi getriba od Punta i to odlično


Sent from my iPhone using Tapatalk