Bravo 1.9 td 74kw skidanje alternatora

Autor Knezevictd, 09 Siječanj 2016, 23:06:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Knezevictd

Kao sto pise u naslovu alternator nedavno mi je mehanicar radio i zajebo alternator ubacio slabiji nepuni dovoljno e sad mozete mi reci kako da ga skinem dali je tesko hvala

Boxer

koji slabiji, nemoe biti toliko slabiji da ne puni nego ti je neispravan opet...
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Knezevictd

Puni on ali nedovoljno primjetio sam pad napona kad upalim klimu i svjetla i radio svjetla izgube dosta i zna mi se desit da nece opet upalit prazan akumulator a novi je

crev1986

izmjeri si koliko ti puni kad sve ukljucis, i  vrati se majstru pa i kod njega sve izmjeri !

Knezevictd

Kad sve ukljucim oko 11 mjerio sam mene zanima kako samo da dodjem do njega i da ga skinem

crev1986

Ok, sto ne odes majstoru nek se sam uvjeri i nek popravlja sta je zajebao !
A lociraj ga di je i na dizalicu ili na grabu i skidaj !

Knezevictd

Visak slobodnog vremena a imam drugo vozilo ovo mi je za zanimaciju

Zvenko

Ja mjenjao alternator na svom, ide s gornje strane van, moraš micati štangu od ulja i još neke zezancije!

Knezevictd


franjo-fritz

Dole se mjenja i vadi.. Moras ga provuci izmedju polu osovine i mosta.. Nekad je lakse poluosovinu izvaditi van
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Knezevictd


Knezevictd

A gdje su otprilike sarafi moram li tragat i trazit ili su lako dostupni

Knezevictd

Hvala prijatelju uspio sam sredit alternator