Brava 1.9 TD 100 - Slab odaziv na gasu

Autor nenno, 28 Rujan 2016, 12:07:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Daj taj auto nekom da sve preslozi ili ga se rjesi jer je vjerojatno bio zesci karambol pa je mjenjan cjeli kos. Nemora znaciti, ali nered sa zicama, truba na prekidac, grijaci direktno na kljuc. Mozda je bio benzinac prije. Grijaci se gase uopce ili stalno rade?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

nenno

ma nije nisu grijaci na kljuc nego na gumb kao za startanje,a na kontrolnoj tabli svijetli lampica od grijaca kao da je sve ok uredno se gasi posle 5-6 sekundi ali ne grije nego moras kada je skroz hladan na dugme drzat oko 6 sek i onda pali bez greske kada je topal to mu uopce ne treba,ono sto brljavi struja danas sam otkrio da nije problem u kabini nego iza motora di je i konektor za boost ventil kada mrdam taj snop onda obrtaji motora i sve radi mislim ono svijetle lampice grijaca i onaj injector tako da je problem tamo iza motora u nekom kontaktu pa kako motor radi sve titra i blinka a nezgodno je prici jer je skroz odozada motora,ali tamo nesto ne stima kako sam ukopcavao djek od boosta to se razmrdalo..evo na slici kabine se vidi crveno dugme je od grijaca ono drugo je sirena a u motornom prostoru se vidi kako je povukao zice na grijace direkt :puzzled: :ernaehrung004:













topolino

Daj ukucaj broj karoserije u eper i napisi koji je motor isao u njega.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

nenno

topolino de mi reci jeli ovaj td 100 direktas ili sa pretkomorama,vec vidim da ce biti problem skinuti grijace zabijeni su skroz iza usisne grane,cime da to odsrafam? fala :ernaehrung004: :zbunj:

topolino

Td bi trebao imati predkomore tj. indirektno ubrzgavanje, iako kada upisem cylinder head td mi daje slike sa komorom za izgaranje u klipu  :82: glava se izvana malo razlikuje od jtd.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: