Bravo JtD 74 kw paljenje turbine na koliko okretaja

Autor saracevelin@gmail.com, 01 Siječanj 2017, 21:23:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

saracevelin@gmail.com

pozdrav na koliko se pali turbina i malo ima lufta a ne fucka dali je to potrebno mjenjat sto prije ili to ide jos . Ne trosi ulje jedino mi to kao da kasno pali turbinu .Bas ako zelis da ide moras ga uvijek vrtit iznad 3000 rpm molim pomoc

saracevelin@gmail.com

i da zaboravio sam napisat dal netkome kad ga turira baca dim crni pa i do kraja da ga turiras  kod mene bas nista nit kad ga upalim osim para ujutro

Multijet

"Upaljena" je stalno,na 2000 puni kako treba,ako ne dimi i ne troši ulje- samo gassss. Štala kaže dijagnostika?
0989739290

saracevelin@gmail.com

nista ne kaze al imam osjecaj kao da mu teb dosta neznam do 160 sam u autu na ravnom i d ja sam tu u njemackoj kupio odnekog talijana taj auto i mozda je mjenjao iaf senzor pa stavio od drugog auta tko zna neznam niti koji bi trebao biti orginal bosch broj . sad je bilo -7 danas auto normalno upali i sve mu radi jedino to mi se cini kao da  ne dise punim plucima  a veceras sam gledao malo na turbini ima lijevo desno lufta  . na tom autu sam promjenio egr uzeo novi i servis zupcasti kvacilo sa zamajcem








saracevelin@gmail.com

taj ima elektronski egr ventil nije na vakum .bila je greska prije egr al nakon sta sam promjenio ga vise je nema

topolino

Trebao si uzeti jednomaseni zamasnjak sa TD modela i kvacilo za TD. Vjerojatno ti je usis pun garezi ako ti je egr ostao otvoren, tako da ti negine skidanje usisa. Pricekaj da se jave ovi cadavi korisnici, znat ce oni bolje :D:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

saracevelin@gmail.com

Skidao sam ja klapnu i ostalo cistio sam sve ja sam to mjenjao samo zbog toga sto mi je bio potrhan taj elektronski dio na egru