500X Sport

Autor 147, 13 Rujan 2019, 22:12:59

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

147

1.0 FireFly 88 kW i 6 - brzinski ručni mjenjač, 1.3 FireFly 110 kW i automatski mjenjač TCT,  boje karoserije: Sport Red, Ice White, Cinema Black, Fashion Grey i Italia Blue, mogu biti u kombinaciji sa crnim krovom.

LED svjetla, Uconnect 7" zaslon, navigacija, tempomat, automatska klima, parking senzori, upravljač presvučen kožom i alkantarom, sjedala i upravljač prošiveni crvenim koncem, 18" i 19" felge, ovjes spušten 13mm, Koni FSD amortizeri i kromirani nastavci auspuha.



AntonioK

Malo je neozbiljan za sport sa tim žabljim lampama :to:

147

#2







147

SviÄ'a mi se unutraÅ¡njost i vanjÅ¡tina :love:.
Zanimaju me vozne osobine?

Tooutman

Meni se isto sviÄ'a to kaj vidio. Malo drugačiji mali SUV od konkurencije, unikatniji. NeÅ¡to tipa Juke ali je lijep :)

Pa koliko rekli, vozne osobine su mu poboljÅ¡ali. Volan precizniji, ovjes je poboljÅ¡an. Valjda tvrÄ'i za sport. TakoÄ'er bi htio probati taj novi FireFly motor. .
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

147

1.3 FireFly 110 Kw  :drive:

147

#6



forsage

šteta što je vizuelno dio sa automatskom klimom kao na starim alfama 147 ..čini mi se kao korak unazad u dizajnu...jer vizualni dio na stilu automatske klime a i poboljšani dio na npr. novom fiat bravu je daleko bolji od ovog.Malo su se mogli time poigrat...ostavit vizuelni isti identitet a samo popravit neku rezuluciju i boje naprimjer i to bi bilo odlično..ovako djeluje siromašnije.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

147

Citat: forsage  u 15 Rujan 2019, 20:30:20
šteta što je vizuelno dio sa automatskom klimom kao na starim alfama 147 ..čini mi se kao korak unazad u dizajnu...jer vizualni dio na stilu automatske klime a i poboljšani dio na npr. novom fiat bravu je daleko bolji od ovog.Malo su se mogli time poigrat...ostavit vizuelni isti identitet a samo popravit neku rezuluciju i boje naprimjer i to bi bilo odlično..ovako djeluje siromašnije.

Giulietta i 500X imaju iste tipke.

147

#9

supreME

dizajnerski odlicno izgleda, posteno su se potrudili. steta sto to ne mogu reci i za motor, nekako mi 150ks na to tezinu i nije neki sport

147

Citat: supreME  u 19 Rujan 2019, 18:12:12
dizajnerski odlicno izgleda, posteno su se potrudili. steta sto to ne mogu reci i za motor, nekako mi 150ks na to tezinu i nije neki sport

:nod:
1.3 FireFly Turbo
Snaga 110kW, najveći okretni moment 270 Nm, ubrzanje 0-100km/h 9.1s i najveća brzina 200km/h.
Težina vozila 1320kg.

147

#12

147


147