Novi Bravo-LED osvjetljenje unutrasnjosti

Autor ccm, 26 Srpanj 2012, 11:07:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Jel to čitate dok vozite ili ima zbilja nekakve koristi? :crazy2: Ja nikako nevolim te hladne boje i bacati novce, makar bilo i par kn..

Mike20

Ja volim hladno svjetlo, ne volim žuto.smeÄ'e  :haha7:

Stilius


AntonioK


Stilius

To je to.Kad bi imao sreće sa eBayom i da mi toliko traju milina

Stilius

Mike20
Jesi možda kemijao šta sa dnevnim svjetlima.Ima zanimljivih traka samo ne pada mi na pamet rastavljat far.
Znači neš ovak da ispadne



Vanc123


Mike20

Nisam ljubitelj tih traka ni anÄ'eoskih oči u imitacijih drugih auto marki.
Osobno za dnevna svjetla ili oko maglenki, ili same maglenke, ili najjednostavnije preko žarulje dugog svjetla poslati npr. 5-6V, da svijetli slabije, al dovoljno

ccm

Maglenke na bravu su savrsene za dnevna. Velike su, lijepo se vide, lako su dostupne i ide h8 zarulja koja ima dosta veliko grlo i ima puno dobrih ledica za to, pogotovo ovih novih jakih sa hladnjakom. A posto je h8, hladnjak je automatski van fara, nema rezanja poklopaca. Bas plug and play.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

Mike20

Tako ja imam složeno i svijetli predobro

Stilius

Može koja slika te varijante po danu i da li ta varijanta prolazi kod policije što se tiče dnevnih svjetala.

Stilius

Stigle diodice i po danu ljepo svijetle jedva čekam mrakaču ..


Antonijo

Javi dojmove kak svjetle po mraku, jako sam zadovoljan kak ledice kod mene svjetle u mraku.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Mike20

Citat: Stilius  u 23 Srpanj 2017, 15:49:45
Može koja slika te varijante po danu i da li ta varijanta prolazi kod policije što se tiče dnevnih svjetala.

Na taj način nije po propisu, al ne policijskom nego tehničkom.
Bitno je da nešto naprijed svijetli kad treba.
No na Bravu te maglenke ionako imaju dvostruku funkciju, kao maglenka jako slabo svijetle prema naprijed, ali odlično bacaju bočno.

Zato su u biti idealne za dnevna svjetla, samo uz njih na prednjem dijelu nebi smjelo niš drugo svijetliti (uvijek svijetle pozicije)

Stražnje pozicije mogu uz dnevna svjetla svijetliti, a i ne moraju

Znači, treba složiti nešto preko releja direkt na 12V da rade samostalno, ali ubaciti diodu na original žice prije maglenki da se napon ne "vraća" prema body compu

AntonioK

Znači, treba složiti nešto preko releja direkt na 12V da rade samostalno, ali ubaciti diodu na original žice prije maglenki da se napon ne "vraća" prema body compu
[/quote]


Znači da se može staviti led DRL da svitle kad se upali pozicija ,a gasi kad se pale kratka?