punto 2 razlike u srednjoj plastici i poziciji pepeljare

Autor punto60, 22 Listopad 2012, 23:33:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

punto60

  svog punta 1999 sam sam prodo ima skoro 4,5mjeseca i od tad trazim nekog mk2
ponovo ce bit obicni 1.2 motor  nije mi zurba a pokusavam nac nesto bas dobro  ocuvano 2000/01/02/03
a ako ne naÄ'em obicni 1.2 mozda se odlucim i za sporting iako  zasad necu

ovo preko oglasa  sto sam gledo dobro je ali nije bas naj  uvjek nesto sto mi ne odgovara
imo sam dobro ponudu za 2003 ali mi se ne sviÄ'a  model sa onim velkim farovima

osim izvana zanima me i unutrasnjost punta 
da kad kupujem da znam da li ej unutra sve orginal ili je nesto mjenjano stavljano od drugo itd

pregledavam oglase  ii vidim nekoliko vrsta srednjeg dijela gdje se nalazi cd pepeljara dugmici za grijanje itd
  evo prva slika  radi se o puntu sporting
a evo i oglas http://www.pik.ba/artikal/4191834/fiat-punto-sporting/


u oglasu idto pise da je automatska klima  a ne znam sta znaci to  automatska

drugi oglas i slika   isto se radi  o puntu sporting  ali je sredisnji dio drugaciji

jer on ima prostor i za fabricku navigaciju a i za svoj cd mp3
evo i njegovog oglasa sa vise slika  http://www.pik.ba/artikal/4179885/fiat-punto-1-2-16-v-sporting/

da je jedan sporting a drugi  obicni pa da mi bude jasno zasto je razlika ali oba su sporting

evo jos jedan   kod ovog me zanima sta je ovo ispod krugova za grijanje

orginal oglas sa vise slika  http://www.pik.ba/artikal/3970947/fiat-punto-sporting/

koja je to razlika u tim srednjim plastikama i zasto je razlika  ili je neko do ovih iz oglasa  prepravio nesto

fali mi jos jedna slika pokusavam je nac an slici je isto sporting ali  nema tog donjeg prostora za cd mp3

venom

Ovaj nema automatsku klimu, nego manualnu.
Automatskoj namistiš temperaturu a ona sama namišta puhanje i sl.

Razlika izmeÄ'u sportinga i običnog je u 6 stupanjskom mjenjaču, kožnom volanu, sivom srediÅ¡njom konzolom i joÅ¡ par stvari, ali ove su najupečatljivije.

Ima ja mislin 4 vrste konzole, obična koja je odijeljena od mjenjačkog dijela i tamne je boje, sportingova sa manualnom klimom sive boje i sa cd changerom povezana sa mjenjačkim dijelom, sportingova kao ova prije ali sa automatskom klimom i obična sive boje povezana sa mjenjačkim dijelom, ima na jednoj gornjoj sici

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

punto60

 i licino mi je kao prostor da se ubaci cd ali nisam bio siguran  a nemam  nikog ko ima takvog punta pa da pogledam
  jos sam nesto htio upitat ali se ne mogu sjetit

S16Vt

Razlika izmedu druge i trece slike je ta sto je na jednoj izvaden cd changer i stavljen aftermarket cd player a na trecoj izvadena navigacija/radio i stavljen aftermarket cd player.

Ovo na prvoj slici nisan nikad uzivo vidio al pretpostavljam da nije nadoplacena navigacija pa tako i nema nista osim obicne plastike.

I topla preporuka ti je Sporting koji je bolji u svemu za istu potrosnju uz malo skuplje odravanje.

I neko je naveo da Sporting ima kozni volan sto nije tocno, Sport paket na Sportingu je imao kozni volan, krovni spojler, pragove i alu 15 (istog dizajna) umjesto 14  :ok:

cicili

ja sam prvenstveno za dobro ocuvan primjerak a ako je jos sporting to je prava stvar. svakako sporting prije obicnog, neusporedivo je to.

Shokre30

Citat: cicili  u 23 Listopad 2012, 09:01:06
ja sam prvenstveno za dobro ocuvan primjerak a ako je jos sporting to je prava stvar. svakako sporting prije obicnog, neusporedivo je to.
Ja ovo sve potpisujem jer sam i ja prvo poceo potragu za obicnim 1.2, ali kad sam vidio kako to sve izgleda u Sportingu - totalno drugaciji auto :)
Jos ako nadjes dobar primjerak - neusporediva stvar.

Svi koji su sjeli kod mene u auto su pitali kakav je to sad Punto jer su ocekivali obicnog, ali su mislili da je samo sminka izvana sa spojlerom i pragovima :D
Bolje V8, nego 8V :D
            .-.       .-.
,ooO() /    )    (    \ ()Ooo.
|     )  |    (      )    | (     |
|    (   |     \    /     |  )    |
\     )  \_ __) (__ _/ (     /
   `-'    .ooO()()Ooo.  `-'

cicili

sto se tice tih konzola postoje 3 vrste one obicne sto neidu kod mjenjaca i iza do rucne, i ove dvije koje si naveo gore sive koje idu u sportinga i hgt-a. jedna je bez navigacije sa obicnim radiom i bez cd changer a druga koja ima rupu dole u tom autu je znaci bila navigacija i cd changer. sve su to manualne klime, postoje automatske ali nisam vidio u mk2a samo u mk2b i izgleda ti ovako


punto60

 e ovo je model koji sam spominjo u prvom postu  kad sam reko da mi se ne sviÄ'a punto sa velikim farovima 
http://www.pik.ba/artikal/4406833/fiat-punto-1-2-2003-god-registrovan/

u proslom oglasu covjek je napiso da je motor 60ks 44kw  1,2 8v
a volan je kao u sportinga ?

da li mozda zato sto je na ovom modelu drugacija vrsta farova  pa  su stavili i ljepsi volan

cicili

postojali su takvi modeli ali su jako rijetki. ima sve kao sporting a motor po zelji kupca. uglavnom su uvoz.

Nemesis

Ajd da malo skinem prašinu

Zanima me gdje mogu kupiti "ladicu" da popunim rupu gdje je cd changer na ovoj konzoli?



Znam za Dobar zvuk na Rudešu,neki drugi?

buzz11

Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

DinoG

Mislim da ti ja imam jednu viska. Doduse iz peglice, ali sjeda u rupu, kod mene je tako vec neko vrijeme. Moro bi samo provjeriti jel imam :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Nemesis