Uno-osvjetljenje prtljažnika

Autor Pajdo689, 01 Prosinac 2013, 00:57:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Pajdo689

ekipa zanima me kako unić ima rijeseno osvjetljenje prtljažnika,bunkera,gepeka kako god,tocnije me zanima kako je složen prekidac koji pali osvjetljenje unutra,nisam nesto previse gledao di sta kako al imam nekih bjelih led trakica viska pa da si složim nesto :) ako neko zna a ima viska vremena i volje da pojasni di sta i kako  :good:

toncek

zar nitko nezna i ja zelim stavit svjetlo u gepek ali neznam kako nisam s strujom na ti.

vlatko11

Nemojte me držat 100% za riječ ali u uno "poljaku" nikako nije rješeno.
Sve što hoćeš oko osvjetljenja uradi sam.
Ako se sjetim poslikat kako sam rješio kod tate na autu postavit ću.

alfaomega

Ak nemaš u originalu povuci direktan plus s osiguračem postavi te ledice na željeno mjesto i sjedi u gepek i zatvori haubu pa vidi di možeš postavit prekidačhttp://fiatisti.hr/forum/Smileys/classic/formula.gif

chrisRi

Neki stari auti su ti to imali rijeseno preko pozicije,nije idealno ali je jednostavno,povuces sa dzeka od stopa zicu a masu negdje na karoseriju.Kad ti radi pozicija radi i svjetlo.

alfaomega

Možeš i tak samo na Unu ti pozicija radi preko kontakta pa ti bude moral biti upaljen kontakt za osvjetljenje bunkera!

boresky

Moj Ritmo ima jedno grlo za žarulju koja se stavlja kao zadnja pozicija,ono,ko jagoda :D
Prekidač ima ispod zadnje police,dakle,otvoriš gepek,polica se diže,prekidač pali žarulju.
Tako je tvornički,za 82. i nije loše.
+ ko ne maze,taj ne vozi +

Baso_1990

ja sam u svom unicu povuka sa plusa kontakt kljuca u porta pak plus i uvatija masu za karoseriju i stavija prekidac i rucno sam ga palija