punto mk1 lampice na instrument tabli

Autor fiat punto s55, 23 Travanj 2014, 14:08:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

fiat punto s55

malo sam čačko po instrument tabli, da vidim kolko je zeznuto za promjenit podloge na satovima, i skontam da imam neku lampicu za koju do sad pojma nisam imao, lampica izgleda ovako

pa me zanima jel to lampica od pojasa il od zračnih jastuka, naime sja bez prekida, pa me zanima kako da ju isključim, a da i dalje prijavljuje greške, ako se naravno nešta nedaj bože desi, punto ima dva zračna jastuka
nema slika u potpisima :)

fiat punto s55

skontao sam da je ta lampica od zračnih jastuka, sad me pati kako da ju isključim, ima li neka caka, ili moram na dijagnostiku
nema slika u potpisima :)

Green Punto

to se dogodi kad vadis tablu, jednostavno izvadis sijalicu i ne svijetli vise  :D

nije mi jasno kako prije nisi vidio da svijetli, jer se ona nakratko upali pri svakom okretanju ključa(kontaktu)...rijesis tako da odes kod majstora, on spoji ecu na komp i obrise ti gresku :)
Cuore Sportivo   :wiii:

fiat punto s55

caka je u tom da je žarulja koja je bila unutra, pregorela, i ja sam stavio ispravnu, i to sad non stop sja, sutra ću ju čupnit van i nek si .... mater, daleko od očiju daleko od srca
nema slika u potpisima :)

pudic

jesu ti zracni jastuci nekada bili aktivirani? mozda su vraceni a nije ponistena greska u kompjuteru

fiat punto s55

kolko je auto kod nas i kolko ja znam, nikad, a za prije, neznam, auto je bio 4 godine star kad smo ga kupili
nema slika u potpisima :)

Green Punto

cuj moguce da je bio lupan, ali nevjerujem, kazem ti da je to radi toga jer si vadio tablu, makni sijalicu i to je to, vjerovatno se nece aktivirati kod sudara  :D kad budes imao vremena odi kod majstora neka ti obrise gresku i problem rijesen :)
Cuore Sportivo   :wiii:

fiat punto s55

da me odere za dijagnostiku ko musa jarca rad te jedne nebitne greške, ak nedaj bože bude neki veći problem sa ECU, pa baš budem morao vozit na dijagnostiku, onda ću reć nek poništi sve greške
nema slika u potpisima :)