Bravo - Rasvijeta kontrolne ploče

Autor pekar, 20 Svibanj 2014, 10:02:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pekar

Pozdrav,
dali netko zna koja žaruljica/e mi trebaju za zamjenu pozadinskog osvijetljenja na kontrolnoj ploči jer mi je krepalo svijetlo preko pola obrtaljke i cijela temperatura?

Pitam iz razloga jer bi to volio raskopat sutra prije posla, a pošto sam na knap s vremenom da ne idem rakopavat pa po žaruljice, nego da ih odmah kupim i kad raskopam sve ugradim.

I još jedna stvar me zanima, a to je dali se mogu stavit iste takve ali mrvu jače?
kak taj svemir i sve to?
Suha krpa na dnu mora, a i ne mora!

XXX-Man

T5 žaruljice.

Sumnjam da ih ima jačih.
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

patmat

Oprezno sa onom plastikom ispred kilometar sata naročito uz dio kod otvora za ventilaciju. Na tom dijelu ju treba lagano potisnuti prema gore da iskoči iz Å¡tiftova, i bez živčanjenja i brzanja, a kada ju skineÅ¡ pripazi na gumice na odstojnicima sa stražnje strane plastike jer ako ti ispadnu kada sve sastaviÅ¡ nazad voli platika Å¡kripati i cvrkutati. Inače je lagano za obaviti ovaj posao. 
Sve je lako kad si mlad.

vlatko11

Inace stardandnajacina tih sijalica je1.2W. Moze se naci i od 2W. Malo je teze ih naci ali ih ima. Pogledaj u interspar,mislim da sam ih tamo vidio (teod 2W)