Bravo 1.2 otvori za ventilaciju

Autor rockatansky, 04 Lipanj 2014, 14:28:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

rockatansky

Pozdrav svima. Moram skinuti i oprati otvore za ventilaciju, prijaÅ¡nji vlasnik je s onim sprejom za table sve to izmastio :) . Zanima me da li se otvori, ona dva srediÅ¡nja i vozačev i suvozačev samo izgule ručno  pod kutom nekakvim, jer znam da je tako na mnogo auta, ili se treba odvidavati po tabli ? hvala lijepo

rockatansky

anybody ? treba uskoro palit klimu a nismo se pripremili :)

forsage

odgovor sam ti poslao na pp...ak ti se neda onako onda možeÅ¡ i Å¡tapiće za uha i neku blažu otopinu i deri izmeÄ'u...ili ih malo okreni prema dole pa nekim kistom ili penzlom za pituranje koji ima kratke dlake cca 2 cm pa očistiÅ¡...
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

rockatansky

primio sam, hvala ti. mislim da cu ipak tako jer treba i onaj lijevi vozačev i desno suvozačev, što znači još više odvidavanja. malo štapićima i alkoholom i to će bit to, samo da iza nema puno šporkice, al što je tu je. hvala još jednom i čujemo se ;)

the-rider

sve trebas skinuti, imas po forumu kako se rastavlja, potrazi
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

rockatansky

centralna konzola je skinuta i ocisceni su otvori. moze li link ako ima negdje na forumu, za skinut ostala dva otvora lijevo i desno, ne mogu naci? hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk

dox666

lijevi se skida komplet sa okvirom oko table, desni ako se dobro sjecam ima jedan saraf u pretincu koji ga drzi, te potom se cupa van sarafcigerom al lagano naravno

the-rider

2 sarafa su, treba skidati ladicu za desnog
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

rockatansky

cini se da je tako. hvala momci. al sad me muci problem sa zmigavcima.


Sent from my iPhone using Tapatalk