punto mk1 - urice sa tuba gt stavit na 60

Autor popdankovski, 13 Rujan 2014, 22:27:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

popdankovski

dakle zanima me dali je tko radio i sta sve treba preslozit....imam punta 60 za njemacko trziste  s okretajima i htio bi stavit tablu od gt odnosno turba :)

Swordfish

GtTurbo ti ima elektronski brzinomjer,nema sajle...tako da mislim da nista od toga...

Meni je na 1.7TD sve radilo na GT turbo satovima..

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2


the-rider

sta se ne moze staviti senzor od gt-a na mjenjac?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

crev1986

na getribu ti ide senzor brzine vozila (tamo signalnu zicu s tog senzora di je pinjon di je sajla ) zatim morassignal zicu s senzora odvic do instalacije kod KMH sata da bi motoric dobio signal ! Pritisak ulja ti treba drugi indikator s 2 uboda (trazi polovan novi je skup) a turbo kazaljku podigni na gore na crveno i spoji na vacum na usisnoj grani i radit ce ti ali pokazivat ce samo vakum !   

popdankovski


crev1986

htio sam stavit taj sat na svog ! al si nisam davao puno truda oko tog! Tako  da nisam al sam se dobro raspitao i informirao o tom !

Nezz dal mozes stavit senzz brzine na svog posto je on spojen na ECU i kad spojis diagnostiku na njoj se vidi brzina vozial , vjv nemas konektor za taj senz